Svatba samozřejmě není jen krátký okamžik limitovaný nasazením snubního prstýnku, výměna prstenů mezi oběma partnery jako symbolické utvrzení jejich čerstvé lásky, svatba je všechno před tím i po tom, ohromná party pro desítky hostů nebo komorní oslava pro úzký rodinný kruh?

Svatba samozřejmě není jen krátký okamžik limitovaný nasazením snubního prstýnku, výměna prstenů mezi oběma partnery jako symbolické utvrzení jejich čerstvé lásky, svatba je všechno před tím i po tom, ohromná party pro desítky hostů nebo komorní oslava pro úzký rodinný kruh? To je už jen a jen na vás, pokud ale chcete svatbu skutečně stylovou a podle posledních trendů, inspirujte se těmi aktuálními, které se právě zapisují do historie a svědectví o nich plní sociální sítě nebo blogy zaměřené na svatby.

Co konkrétně tedy do svatby jako velké oslavy lásky dvou lidí, kteří se po delším nebo krátkém hledání na světě našli? Jak udělat z obyčejné svatby nezapomenutelnou, ať už po vizuální nebo kulinářské stránce? Tady je hned několik jednoduchých rad, jak být na svatbě trendy, jak pro hosty vykouzlit takovou atmosféru, že právě na tu vaši svatbu jen tak nezapomenou.

Začněme například u nevěsty, na kterou se budou při obřadu upírat oči všech svatebních hostů, na její ruku se při nasazování snubního prstenu bude soustředit každý v kostele či interiéru obřadní místnosti. Její rty vyslovující ano a špulící se k polibku budou pod drobnohledem nejen lehce nervozního ženicha, ale i celé rodiny, jeho i jejích kamarádů a známých. Tak proč nevěstu neobléknout tak, že z ní skutečně nikdo nespustí oči?

Nejžhavějším trendem nadcházejícího léta jsou šaty, topy, košile a trička s odhalenými rameny. I nevěsta si zaslouží být moderní a tak jsou svatební šaty jakoby spadávající z ramen tou pravou volbou. Nejen, že jsou takové šaty slušivé a pro nevěstu, která si chce se ženichem vyměnit snubní prsten v letním horku, i nadmíru pohodlné, ale navíc je teď seženete téměř kdekoliv. Svatební šaty se spadlými rameny podtrhují nevěstinu nevinnost, dívčí hravost i přitažlivost ženy, která vstupuje do manželství. Retro střih a duch šatů bude perfektně korespondovat se snubním prstenem v duchu sedmdesátých let, při jehož výrobě šperkař popustil uzdu své fantazii a lesklou nudu zahnal matem a divokými květinovými nebo zvířecími vzory vrytými do povrchu snubního prstýnku.