Chystáte se požádat svou přítelkyni o ruku a chcete, aby to byl romantický okamžik jako z filmového plátna? Toto rozhodnutí je zcela jistě správné a vaši vyvolenou dojme možná i k slzám. K tomu, aby tuto romantickou chvíli nic nezkazilo, je potřeba ale jedna věc – správně zvolená velikost zásnubního prstenu.

Zásnubní prsten Love 050Chystáte se požádat svou přítelkyni o ruku a chcete, aby to byl romantický okamžik jako z filmového plátna? Toto rozhodnutí je zcela jistě správné a vaši vyvolenou dojme možná i k slzám. K tomu, aby tuto romantickou chvíli nic nezkazilo, je potřeba ale jedna věc – správně zvolená velikost zásnubního prstenu.

Jestli jste již někdy pro svou přítelkyni prsten kupoval, je dost pravděpodobné, že tato velikost zásnubnímu prstenu nebude odpovídat. Prsty na pravé a levé ruce nejsou totiž stejné. Jelikož jsou při výběru zásnubního prstenu rozhodující milimetry s vaším odhadem, byť je sebelepší, si zřejmě nevystačíte. A od oka kupovat zásnubní prsten raději ani nezkoušejte.

Nejjednodušší způsob, jakým se lze správné velikosti dopátrat je vypůjčit si ve šperkovnici vaší přítelkyně některý z jejich prstenů. Pokud žádný doposud nenosila, je potřeba zapojit vaši fantazii. Zapomeňte ale na techniky, kterých si nastávající snoubenka může lehce všimnout. Pokus si s ní znenadání začnete poměřovat prsty, či její levou ruku více než obvykle zkoumat, po překvapení nezbudou ani památky. Ženy mají na tyto taktiky šestý smysl.

Jako možnou variantu zjištění velikosti zásnubního prstenu lze uvést případ, kdy vaše přítelkyně prsteny nosí a během noci si je odkládá na noční stolek. Potom si jej jednoduše během noci vypůjčete a změřte, ideálně šuplerou vnitřní průměr. Těžší varianta nastává v okamžiku, kdy prsten na ruce zůstává i přes noc. V tomto případě jej buďto opatrně sundejte a změřte.

Každopádně i když se vám toto nepodaří netrapte se. Od nás získáváte jednu úpravu velikosti zdarma. Kupte prsten v nejběžnější velikosti 51-53 a poté obdarovaná přijde k nám, přeměříme a přesně upravíme velikost. 

Zásnubní prstýnek Love 004  Zásnubní prstýnek Love 047  Zásnubní prstýnek Love 026