Vybrat ten pravý zásnubní prsten online má mnoho výhod. Které? Stejně jako při nákupu v klenotnictví musíte předem znát styl, který bude Vaší snoubence vlastní, zvolit kov a samozřejmě velikost. Zmíněná výhoda nákupu zásnubního prstene online je možnost volby mezi více styly snubních prstenů, které si snoubenec může kdykoliv v klidu prohlédnout z pohodlí domova.

Vybrat ten pravý zásnubní prsten online má mnoho výhod. Které? Stejně jako při nákupu v klenotnictví musíte předem znát styl, který bude Vaší snoubence vlastní, zvolit kov a samozřejmě velikost. Zmíněná výhoda nákupu zásnubního prstene online je možnost volby mezi více styly snubních prstenů, které si snoubenec může kdykoliv v klidu prohlédnout z pohodlí domova.

Nejprve si zvolte styl prstenu - vysokou vizuální hodnotu ocení nejen Vaše snoubenka, ale i její okolí. Ovšem nelze předpokládat, že každý vstupuje do procesu nákupu zásnubního prstenu s určitou vizí. Pro ty, kteří dodnes šperkům nerozuměli, je připraveno následující rozdělení, které Vám umožní proniknout do tajů nejkrásnějších dárků, které kdy budete vybírat.

Ve všech případech je potřeba zvážit, jaký životní styl vyznává Vaše snoubenka, a jaká je její osobnost. Vedle částky, kterou jste ochoten do snubního prstenu investovat, jsou tyto faktory těmi nejdůležitějšími. Níže naleznete doporučení, které napovídá, jaké osobnostní rysy nejvíce odpovídají konkrétním typům zásnubních prstenů.

Tradiční a elegantní – nadčasový design jednoduchého prstenu s dominantním diamantem ve svém středu. Tento typ je obecně tím nejoblíbenějším zásnubním prstenem vůbec. Za účelem zdokonalení lze vybrat prsten, kde je diamant či zirkon ze stran ozdobně zachycen. Především nepatrné detaily, které prsten ozvláštní a přitom zanechají designově čistým, Vaše snoubenka jistě ocení. Modernější alternativou tradičních prstenů jsou tři středové diamanty vedle sebe, které ilustrují společnou minulost, současnost a budoucnost.

Pravá romantička – je Vaše vyvolená okouzlena romantickými a starými věcmi? Volte zásnubní prsten, který bude zdoben miniaturními kamínky či ozdobnými vzory kolem centrálního kamene.

Moderní žena – žije Vaše snoubenka přítomností, sledující módní trendy? Zvolte umělecký extravagantní prsten. Chcete–li k tomuto výčtu přidat také praktičnost, zaměřte se na zásnubní prsteny, které mají drahý kámen objatý kroužkem drahého kovu nebo kde kámen nevystupuje u obroučky prstene.