Jste pevně rozhodnut požádat svou vyvolenou o ruku a chcete docílit kouzla okamžiku, které dnes a denně vídáme v hollywoodských filmech? Dokonalou přítelkyni již máte, teď jen vymyslet, jak zásnubní prsten vybrat a předat tak, aby vaše přítelkyně do poslední chvíle nic netušila.

LOVE 047Jste pevně rozhodnut požádat svou vyvolenou o ruku a chcete docílit kouzla okamžiku, které dnes a denně vídáme v hollywoodských filmech? Dokonalou přítelkyni již máte, teď jen vymyslet, jak zásnubní prsten vybrat a předat tak, aby vaše přítelkyně do poslední chvíle nic netušila.

Začněme ale postupně. Nejprve zásnubní prsten musíte vybrat, než přistoupíte k samotným zásnubám. Zřejmě nejjednodušší pravidlo, či rada, kterou byste měl mít stále na paměti, zní, že v jednoduchosti je krása. A toto platí při výběru zásnubních prstenů dvojnásob. Zásnubní prsten totiž nejde vyměnit jako nepohodlný pár bot či změnit jako nemoderní účes. Zásnubní prsten by měl být nadčasový, ale přitom odrážet osobnost vaši partnerky a její osobitý vkus. Zní to sice složitě, ale opak je pravdou.

Zavřete oči, zamyslete se, zda vaše přítelkyně nosí šperky a pokud ano, z jakého jsou kovu. Zlata, stříbra? Bílého či žlutého zlata? Pokud vaše přítelkyně preferuje stříbro či bílé zlato, zvolte platinu nebo bílé zlato, pokud zlato žluté, její volbu respektujte.

Existuje nepsané pravidlo, že zásnubní prsten by měl obsahovat kámen - briliant či zirkon. Nemusí se jednat o nevkusně veliký komponent, stačí decentně umístěný, precizně opracovaný kámen, který bude na dálku odrážet sluneční paprsky.

Dalším velice důležitým krokem je zjistit, jakou velikost zásnubního prstenu bude vaše přítelkyně potřebovat. V ideálním případě najdete v její šperkovnici prsten, který ji dokonale sedí, avšak nosí jej jen při zvláštních příležitostech. Pokud takové štěstí nemáte, nezbývá než si poradit nějak jinak. Například společně navštivte šperkařství a v žertu navrhněte, že byste rád věděl velikost prstenu, protože narozeniny/Vánoce jsou již za dveřmi. Popřípadě si najděte pomoc mezi kamarádkami vaší přítelkyně, která pro vás velikost zásnubního prstenu zjistí. I kdyby se nic z tohoto nepodařilo, netrapte se. Většina zásnubních prstenů není problém dodatečně zmenšit či zvětšit.

Společnými silami určitě naleznete ten správný zásnubní prsten pro vaši milovanou.

 

LOVE 008LOVE 050LOVE 009