Sněhové vločky se pomalu snáší k zemi, každá z nich je jedinečná, křehká a něžná ve své neopakovatelné kráse. Krajina zasypávaná sněhem se ztišuje, když závěje pohlcují okolní hluky a sluneční paprsky se odráží od bělostných kopců.

Sněhové vločky se pomalu snáší k zemi, každá z nich je jedinečná, křehká a něžná ve své neopakovatelné kráse. Krajina zasypávaná sněhem se ztišuje, když závěje pohlcují okolní hluky a sluneční paprsky se odráží od bělostných kopců. Chybí už jen cinkot rolniček a ržání koní, stopa saní ve sněhu a vzpomínka na krásný den vytesaná hluboko do srdce dvou zamilovaných lidí.

Nemusíte žít v pohádce o ledovém království, abyste se tak mohli alespoň jednou v životě cítit. Úplně postačí, když oproti zvyklostem naplánujete zásnuby na některý ze zimních měsíců. A pak už jen stačí doufat, že sníh skutečně zasype krajinu bohatou nadílkou a romantický den dojde svého naplnění třeba do roka a do dne a svatba se rovněž odehraje v zimním období.

Pro snoubence je výběr místa, času, ale i ročního období důležitý, protože po zbytek života bude právě tato doba vyvolávat příjemné asociace. Může být něco romantičtějšího než zásnubní prstýnek na bělostné ruce snoubenky, na němž se jako sněhové vločky, každá jiná a každá krásná, nepodobající se jedna druhé lesknou drobounké zirkony? Lesk podpořený sluncem, které se odráží od zasněžené plochy, jen umocní magickou atmosféru neopakovatelného okamžiku, který je pro oba zamilované lidi tak důležitý. Ženskost a elegance se v zásnubním prstenu barvy hlubokých sněžných závějí ozařovaných měsíčním svitem snoubí s nevinností a bělostnou něžností ušlechtilého materiálu. Bílé zlato připomínající svou matně chladnou krásou zimu a prsten z něj vyrobený je jako pohádkový šperk pro princeznu.

Jednoduchý kroužek se třpytivým kamínkem může být ozdobou moderní ženy, která si potrpí na klasiku, a přesto se chce alespoň jednou, na jediný den cítit jako ledová královna s prstenem, který by mohl být klidně úlomkem ledového krystalu, na ruce. Zima v sobě skrývá romantické kouzlo nejen blížících se vánoc, ale i tajemství něčeho krásného, co rozkvete na jaře, skrytého pod sněhem. Zásnuby v zimě jsou tedy ideální volbou pro ty milence, kterým záleží na celkové atmosféře zásnubního rituálu a na vzpomínkách, které si výběrem toho správného okamžiku, vytvoří.