Postup objednání

 • U každého modelu můžete vyplnit objednávku a odeslat objednávkový formulář. 
 • Obratem Vám přijde na Vámi uvedený e-mail potvrzení o vložení objednávky do databáze.
 • My překontrolujeme Vámi zadané údaje v objednávce. Reagujeme pouze na korektně vyplněné objednávky.
 • Poté Vám odešleme na váš e-mail potvrzení o přijetí objednávky, kde bude variabilní symbol, číslo účtu a výše zálohy, jakou musíte uhradit. (vždy 30% z celkové ceny, zaokrouhleno na 500 Kč).
 • Platbu byste měli uskutečnit do 8 dnů od doručení. Nezaplacení zálohy v tomto termínu bereme jako stornování objednávky (není-li domluveno jinak).
 • Jakmile obdržíme Vaši platbu na náš účet, informujeme Vás e-mailem a Vaše objednávka jde do výroby. Poté běží časová lhůta na dodání zboží, běžně 3 týdny.
 • O dokončení zakázky jste opět informováni e-mailem. Dle zvoleného druhu převzetí v objednávce budete mít zakázku uloženou u nás na prodejně v Praze či Brně, nebo bude odeslána jako cenný balík Českou poštou na doručovací adresu uvedenou v objednávce. Poštovné a balné je vždy zdarma! Každá zásilka je pojištěna a dopravce za zboží ručí. Proto si vždy při převzetí důkladně překontrolujte neporušenost obalu zásilky. Česká pošta dodává cenné balíky do 2-3 dnů (za nedodržení ze strany České pošty neručíme).


Podmínky objednání

 • Smluvní vztah mezi kupujícím (dle údajů vyplněných v objednávce) a prodávajícím (CARAM PRAGUE s.r.o, IČO - 02658623) vzniká na základě obdržení zálohové částky na účet zlatnictví a odesláním e-mailu o této skutečnosti kupujícímu. E-mailem potvrzujícím vložení objednávky do databáze (první e-mail) nevzniká ze strany prodávajícího jakákoliv povinnost ke kupujícímu.
 • Kupující je povinen uvést v objednávce všechny údaje pravdivě. Špatně nebo neúplně zadané informace kupujícím nemohou být později uznány jako důvod k reklamaci. Proto Vás prosíme o pečlivé změření a zadání velikosti Vašich prstů. Pozdějšími úpravami prstenů mohou vzniknout komplikace. Především s usazením kamenů, povrchové úpravy apod. U některých modelů (především s osazením kamenů dokola prstenu) není možná jakákoliv úprava velikosti prstenu. Pokud si se správnou velikostí prstenu nevíte rady, zastavte se na některé z našich prodejen, rádi Vám s výběrem velikosti pomůžeme.
 • Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu objednaný výrobek přesně dle popisu na našich webových stránkách a dle objednávky vyplněné kupujícím. Šperky jsou označeny puncem Českého puncovního úřadu dle zákona č. 539/92 sb. o puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Ke všem šperkům osazeným diamanty (brilianty) dodáváme certifikát o pravosti a kvalitě kamene (vydává dodavatel), kde je udaný rozměr kamenů v mm, váha v karátech (ct), kvalita a barva diamantu.
 • Vámi objednané zboží Vám přijde vždy v krabičce s daňovým dokladem (paragon) s rospisem uhrazené zálohy a doplatku.


Dodací lhůty

 • Běžné dodací lhůty na veškeré zboží jsou maximálně 3 týdny. Prodávající si vyhrazuje právo na ojedinělé, minimální prodloužení dodací lhůty z důvodu promo akcí (svatební veletrhy, období slev, atd.). O této skutečnosti bude kupující informován. Věřte, že děláme, co můžeme, a je v našem zájmu Vám dodat zboží co nejdříve k oboustranné spokojenosti.


Reklamace a záruka

 • Veškeré šperky zakoupené přes naše webové stránky vyrábí firma ZLATNICTVÍ RÝDL a vztahuje se na ně záruka 24 měsíců. Vyjímkou jsou snubní prsteny, na které se vztahuje záruka 5 let. Záruka se vztahuje na vady materiálu a prokazatelné výrobní vady. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození (zdeformování), poškození povrchové úpravy (poškrábání) a vůbec nesprávným používáním výrobku. Záruka také zaniká při jakémkoliv zásahu do našich výrobků třetí osobou. V případě jakéhokoliv problému s našimi výrobky (zmenšení, leštění, obnovení matování a vůbec veškeré úpravy), prosíme, abyste navštívili pouze naše prodejny v Praze nebo Brně, abychom Vám mohli plně ručit za kvalitu těchto výrobků.


Ochrana osobních údajů

 • Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky. Aby objednávka mohla být vyřízena k Vaší plné spokojenosti, potřebujeme vědět data, která musíte vyplnit v objednávce. Tato data maximálně chráníme a neposkytujeme žádné třetí osobě.

  Chráníme Vaše soukromí.

 

Obchodní podmínky

Děkujeme