Často se mluví o tom, jak to mají nevěsty s plánováním svatby těžké. Tolik stresu, zařizování a rozhodování. Pro ženicha se ale jistě najde pár úkolů, se kterými může pomoci a sejmout tak trochu starostí z beder jeho nastávající manželky.

1. Zařiďte fotografa, hudebníky nebo občerstvení

Na konečném rozhodnutí o tom, který fotograf dostane tu čest zvěčnit jeden z vašich nejdůležitějších dní v životě, je dobré se společně dohodnout. Pokud rozhodnutí již padlo, další podrobnosti může fotograf řešit už jen s vámi. Partnerka si tak může smazat jeden bod ze seznamu a vy to snadno utáhnete. Pokud si na fotografa netroufáte, stále je potřeba obstarat hudbu, urgovat tiskárnu nebo (a tady si většina ženichů přijde na své) ochutnat množství jednohubek a vybrat ty nejlepší.
 

2. Vyberte padnoucí oblek

Pochybnosti opadnou z vás i vaší budoucí ženy, pokud nebudete se zkoušením a vybíráním obleku čekat na poslední chvíli. Vyhraďte si na to den a najděte na tom něco pozitivního. Zkoušení košil a sak si zpříjemněte dobrým obědem a na konci dne budete rád, že už to máte za sebou. 
 

3. Dárek pro svědka

Vybrat si svědka byla brnkačka? No jistě! Má to být někdo, kdo vás zná už delší dobu, pojí vás s ním silné zážitky a je to váš parťák. To, že jste si ho vybral jako svědka, si jistě cení, ale co takhle mu připravit ještě nějakou drobnost jako upomínku na ten den? Můžou to být manžetové knoflíčky, moderní motýlek nebo kravata. Nebo si připravte jen nějaký vtípek, kterému se zasmějete společně. 
 

4. Prstýnky a doklady

Vaše budoucí žena vás bude milovat ještě více, pokud jí usnadníte samotný svatební den. Od rána se nechává česat, líčit a taky je určitě dost nervózní. Uff, aspoň že ví, že občanky a prstýnky máte v kapse vy! Připravte si všechny dokumenty potřebné k obřadu, ať nemusíte zmatkovat pár minut před vaším prvním manželským políbením. A nebojte, prstýnky v krabičce vás v kapse dlouho tlačit nebudou. 
 
Organizace svatby je často zdlouhavá a může být v pár okamžicích i stresová. Jste na to ale dva, tak si navzájem pomozte, ať si můžete užít krásný svatební den naplno!
 
Snubní prsten z bílého zlata Jednoduchý snubní prsten z bílého zlata Snubní prsten z bílého a červeného zlata
Snubní prsteny, kde pánský tvoří jednoduchý kroužek z bílého zlata ve vysokém lesku a dámský model zaujme nádherným květinovým vzorem, který je vysázen zářivými kameny. Jednoduché, ale krásné snubní prsteny jsou tvořeny dvěma tenkými obroučkami s rovným profilem. Dámský prsten má ve středu vsazeno deset menších kamínků. Ideální volba pro milovníky minimalismu. Kombinace bílého a červeného zlata vytváří jedinečný pár snubních prstenů. Povrch je lemován netradiční vlnovkou. Do dámského prstýnku jsme zafasovali jeden třpytivý kámen.