Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Důvody, proč mít svatbu na podzim

Každé roční období se vyznačuje určitými specifikami, které mohou nastávající manželé přijmout k tomu, aby svůj „Den D“ situovali právě do něj. Jaké jsou však estetické výhody navléknutí si snubních prstenů právě na podzim?

Jedním z důvodů je estetika samotná, představte si svatební fotky, na kterých v pozadí vidíte celé spektrum barev, které jen umocňuje dojem z bílých šatů nevěsty. Rovněž vyzdobení svatebního stolu a veškeré dekorace mohou mít přírodní motiv. Na jaro se hodí pouze květiny, ale na podzim se fantazii meze nekladou, nejen ve tvarech, ale také barvách. Svou roli hrají také veškeré služby, které pro svůj den potřebujete – restaurace, místo, oddávající i zlatníci. Vzhledem k tomu, že nejoblíbenějšími měsíci jsou květen, červen, červenec a srpen, dozajista naleznete lepší termíny v průběhu podzimu.

Pokud jste se rozhodli pro snubní prsteny ve zlaté barvě, nikdy jindy nenajdete prostředí, během kterého vaše šperky budou více ladit s okolím. Naopak šperky z bílého zlata a palladia či platiny vyniknou v záplavě barev, které budou všude kolem vás.

Pokud se bojíte nevyzpytatelnosti počasí, situujte svůj svatební den na září. V tomto období zastihnete přírodu ještě se zelenou barvou na stromech. Zároveň se tak vyhnete dnům, kdy je venku nesnesitelné horko a svatebčané – muži, mlčky trpí ve svých oblecích.

Pamatujte ale, že svatbu svých snů tvoříte především vy – snoubenec a snoubenka. Snubní prsteny, svatebčané i místo a čas jsou jen další součástí vašeho velkého dne.