Poohlížíte se po jedinečném dárku pro svou partnerku, maminku nebo babičku? Vyberte jí šperk, který má nápad a do něhož můžete dát kousek sebe. V záplavě minimalistických šperků se možná zdá, že přívěsky s medailonkem jsou pasé. Přívěskům, které ukrývají příběh či vzpomínky, se však nic nevyrovná.

 

Řetízek s překvapením

Kouzlo medailonků spočívá v tom, že do nich můžete uschovat fotografii nebo milý vzkaz v podobě rytiny. Lze využít i kombinaci obojího, a sice na vrchní hladkou stranu medailonku umístit text a dovnitř pak fotku. Co na šperk necháte vyrýt je čistě na vás – může to být jméno, datum narození, motivační citát nebo třeba hláška z vašeho oblíbeného filmu.

 

 
  Medailonek L084  

 

Šperk, který potěší babičku i dceru

Pokud do medailonku ve tvaru srdíčka ukryjete vaši společnou fotografii, zaručeně potěšíte svou partnerku. Stejnou radost můžete udělat i mamince a babičce – díky medailonku totiž mohou mít své děti či vnoučata neustále u sebe. Stejně šťastná bude dcera, když jí darujete řetízek s fotkou psího nebo kočičího miláčka. Vždy máte jistotu, že dotyčné věnujete osobní šperk s hlubším významem.

 

  Medailonek L088  

 

Růžové, bílé, nebo žluté zlato?

Vybírat můžete z různých tvarů medailonku – medailonek ve tvaru srdce představuje ideální volbu pro zamilované, oválný medailonek zase snadno pojme jakoukoliv fotku. Co se materiálu týče, standardně v naší nabídce najdete řetízky ze zlata ve třech barevných variantách, a sice ze žlutého, růžového nebo bílého zlata. Netušíte, jakou barvu zlata zvolit?

 

 

Zkuste se zamyslet, jaký materiál obdarovávaná nosí nejčastěji, případně se řiďte tónem a barvou její pleti. Studenějším typům, jimž pokožku snadno zbarví ruměnec, nejvíce sluší chladnější bílé zlato. Na ženách s olivovou pletí a tmavšími vlasy zase nejlépe vypadají šperky z růžového či žlutého zlata.

 

       

Navštivte pobočky Rýdl

 
 

 

 

 

Prečtěte si také: