Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Výběr snubních prstenů krok za krokem

Začít byste rozhodně měli u tvaru snubního prstenu. Ano, slyšíte dobře, už několik let se totiž vyrábí nejen klasické, ale i hranaté a různě tvarované prsteny. Vyzkoušejte si všechny dostupné varianty, ke kterým budete mít přístup a důraz klaďte nejen na vizuál, ale hlavně na to, aby vás žádná část prstenu nikde netlačila.
 
Snubní prsteny už dávno nejsou jen zlaté a je potřeba se důkladně věnovat i výběru jejich materiálu a barvě. U nás budete vybírat ze zlata, palladia, platiny či stříbra. Zaměřte se i na šíři prstenu, kterou určuje primárně velikost vašch rukou, prstů a obecně typ postavy.
 
Popřemýšlejte s partnerem i o tom, zda toužíte po snubních prstenech provedených spíše v matu či lesku. Oba povrchy mají svá pro a proti a jejich životnost záleží především na vás a na tom, jakou péči budete šperkům věnovat. Každý prsten se však dá opravit a zkušený zlatník mu během pár chvil navrátí ztracený lesk - od nás  navíc získáváte k snubním prstenům ze zlata, palladia a platiny celoživotní servis, který se právě vtahuje na tyto úpravy lesku či matu.
 
Rýt či nerýt, to je oč tu běží. Rytina do vnitřní strany snubního prstenu je snoubenci velmi žádaná hlavně z toho důvodu, že dělá tento šperk ještě osobitějším. Vyrýt si můžete nechat cokoliv – datum seznámení či svatby, vzájemná jména, krátký citát anebo cokoliv jiného, co vás napadne nebo co vás s partnerem spojuje. Oblíbenost rytin zvyšuje i tajemno, které kolem nich panuje; budete-li totiž chtít, nikdo nemusí zjistit, co máte uvnitř prstenu vyryto a může to být vaše první společné manželské tajemství. U nás jsou rytiny zdarma a máte na výběr z pěti fontů.
 
Na závěr ještě popřemýšlejte, zda dáte přednost hladkým snubním prstenům či budete investovat do diamantů a jiných drahých kamenů. Jistě, vsazení diamantu je záležitostí spíše zásnubních prstenů, avšak snubní prsteny lemované miniaturními diamanty jsou v poslední době taktéž velmi populární volbou.
 
Nenechte si do výběru snubních prstenů mluvit ani od aktivní maminky, budoucích svědků nebo družiček, protože jejich volba je jen na vás. A když si nebudete vědět rady, vybírejte jednoduše intuicí a hlavně srdcem.