Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Svatební tiskoviny – praktické rady a tipy

Když se řekne svatební tiskoviny, spoustě lidem se vybaví svatební oznámení. V dnešní době je však praxe ohledně tiskovin pestřejší a zahrnuje například svatební noviny, neotřelé jmenovky, děkovací kartičky či svatební knihu hostů. V našem článku zjistíte, bez jakých tiskovin se určitě (ne)obejdete a získáte praktické tipy, jak tiskoviny pojmout stylově a zajímavě.

celý článek

Svatba v kostele – co obnáší a jak probíhá?

Sníte o tom, že půjdete k oltáři za doprovodu varhanů, jejichž tóny se budou rozléhat po úchvatném kostele? Ať už jste věřící, či nikoliv, dost možná vás zajímá, co taková svatba v kostele obnáší a jak probíhá. V našem článku se dozvíte vše potřebné, včetně toho, jaké musíte splnit podmínky a na kolik vás svatba vyjde.

celý článek

Tipy na dárky ke dni matek, které opravdu potěší

Blíží se den, kdy si všechny maminky zaslouží velkou pozornost a ocenění za veškerou péči a lásku. Den matek letos oslavíme v neděli 10. května a pokud pro tu svou ještě nemáte vymyšlený dárek, inspirujte se v našem článku. Věříme, že už jen to, že si vzpomenete, ji potěší.

celý článek

Prsteny Cartier – luxus, který si u nás můžete dovolit

Když se řekne Cartier, srdce spousty žen poskočí touhou. Pánům se ale při pomyšlení, kolik by za takový šperk museli zaplatit, srdce spíše zastaví. Jedno je však jisté – prsteny francouzské značky Cartier jsou symbolem luxusu a známkou dobrého vkusu. Rádi byste si některý z ikonických modelů, které dobyly svět, pořídili i vy? Pak čtěte dále.

celý článek
© 2020, Rýdl