Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Rozlučka se svobodou: Kdy a jak ji naplánovat?

Rozlučka se svobodou patří mezi tradiční způsoby, jak se budoucí nevěsty i ženichové loučí se svobodným životem a užijí si den i večer, na který jen tak nezapomenou. Jenže… Kdo a kdy rozlučku se svobodou vlastně plánuje? A jak ji naplánovat, aby se o ní (v dobrém) mluvilo ještě za desítky let?

celý článek

Výročí svatby: Tipy na dárky i na to, jak jej oslavit

Dodnes si pamatujete den, kdy jste si řekli svá „ano“ a roky už proplouváte společným životem. Další výročí svatby je jen důkazem, že se vám spolu pluje hezky. Netušíte, co při příležitosti stříbrné, zlaté, ba dokonce diamantové svatby darovat a jak výročí oslavit? Inspirujte se našimi tipy.

celý článek

5 míst na světě, kde chcete, aby vás požádal o ruku

Na světě se nachází množství úchvatných míst, ale jen některá z nich se z určitých důvodů stávají jevištěm pro romantické žádosti o ruku. A pak jsou ta, která k tomuto okamžiku přímo vybízí, což mnohdy zjistíte, až když je reálně spatříte. Pět z nich vám v dnešním článku představíme jako místa, kde rozhodně chcete být požádána o ruku.

celý článek

Jak vyčistit zlato, aby znovu získalo svůj lesk?

I zlato, jeden z luxusních a zároveň nejměkčích kovů, dříve či později zestárne a na jeho povrchu se objeví vrásky v podobě skvrnek, mastnoty a v horším případě i rýh. Pokud i vy nosíte zlatý šperk, který dávno ztratil svou původní barvu i lesk, potěšíme vás. Pomocí několika osvědčených tipů můžete krásu svých šperků znovu obnovit. Jak na to?

celý článek
© 2020, Rýdl