Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Tipy na dárky pro svatebčany: Jedlé, milé i luxusní

Dostali jste se při plánování svatby k detailům, jako jsou dárky pro svatebčany? Nelamte si s vymýšlením dárečků hlavu a využijte naše tipy na jedlé, milé i kreativní maličkosti, které zaručeně potěší každého hosta.

celý článek

Na co si dát pozor při nákupu snubních prstenů? 5 tipů a rad

Na internetu najdete kupu článků o tom, jak vybrat dokonalý zásnubní prsten. Málokdo už ale přikládá takovou váhu výběru snubních prstenů, které jsou pro partnery neméně významné. Budou je totiž nosit celý život. V následujícím článku se s vámi podělíme o 5 tipů a rad, které při výběru snubních prstenů oceníte.

celý článek

Jak vybrat svatební šaty? Tipy a rady, které oceníte

Na Pinterestu či Instagramu jste si už stihly poukládat kupu módní inspirace a nyní konečně nadešla ta chvíle. Výběr svatebních šatů. Můžete si vyzkoušet stovky šatů, ale jakmile vklouznete do těch vyvolených, okamžitě poznáte, že to jsou ONY. Jak při jejich hledání postupovat a co nejrychleji uspět?

celý článek

Jak vybrat svatební místo krok za krokem

Svatební místo je jedním z nejdůležitějších pilířů svatby. Odvíjí se od něj to, jak se vy i svatebčané budete cítit, jakým způsobem a kde budete jíst, a mnohdy i to, v jakém termínu se vezmete. Ta nejlepší svatební místa bývají zamluvená na roky dopředu. Čím se při výběru svatebního místa řídit a jak vybrat to správné?

celý článek
© 2020, Rýdl