Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

6 nejkrásnějších míst na svatbu v Česku

Dokonalá svatba začíná výběrem dokonalého svatebního místa. Právě to ovlivní výslednou atmosféru i styl vašeho svatebního dne. V dnešní době už se navíc nemusíte držet zkrátka a svůj den D můžete prožít na eko statku, uprostřed vinic či v zahradách přepychového zámku. Nebo v jednom ze šesti nejkrásnějších svatebních míst v Česku, o které se s vámi podělíme v dnešním článku.

celý článek

Jak vybrat zásnubní prsten krok za krokem

Žádost o ruku není jen tak a každý muž, který se kdy rozhodl pokleknout, to moc dobře ví. Vždyť už jen vybrat dokonalý zásnubní prsten vyžaduje velké úsilí a přináší s sebou spoustu otázek. Jaký styl zásnubního prstenu se jí bude líbit? Je lepší zirkon nebo briliant? Jakou velikost zásnubního prstenu zvolit? Žádné strachy, nahlédněte do našeho průvodce a přečtěte si, jak vybrat zásnubní prsten krok za krokem.

celý článek

Tipy na dárky k Valentýnu a jak ho letos oslavit

Valentýn se blíží, a přestože k tomu, abychom někomu dokázali svou lásku, nepotřebujeme speciální datum, jde o vcelku milou příležitost, jak si udělat hezký den. Tak proč ji nevyužít? Přinášíme vám 7 obyčejných i neobyčejných tipů, jak letos Valentýna oslavit a jakými dárky se vzájemně potěšit.

celý článek

Šperky Rýdl slaví 20 let. Díky vám!

Silvestr je sice za námi, oslavy však ještě nekončí. Otáčíme první stránku kalendáře a se vší pokorou a radostí oznamujeme, že je tomu přesně 20 let od vzniku značky Rýdl. A kdy jindy se s vámi podělit o příběh jednoho mladého zlatníka než právě dnes? I vy jste jeho součástí, tak neváhejte, uvařte si kávu a přečtěte si, jak jsme společně ušli takový kus cesty.

celý článek
© 2020, Rýdl