Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Svatba v roce 2020: Jaké hlavní trendy nás čekají?

Stejně jako šperky a móda, i svatby podléhají trendům. Chystáte letos svatbu? Podívejte se na největší svatební trendy roku 2020. Prozradíme, že letošní rok se ponese ve znamení udržitelnosti, přirozenosti a tvrzení, že méně je někdy více.

celý článek

Snubní prsteny ze stříbra a chirurgické oceli – proč je (ne)zvolit?

V poslední době se objevuje spousta diskuzí, zda se nevyplatí vybrat si snubní prsteny z chirurgické oceli či stříbra namísto zlatých. Opravdu za to ty ušetřené tisíce stojí? Pojďme se společně podívat na porovnání obou materiálů i pádné důvody, proč zlato zkrátka vítězí.  

celý článek

Ze světa šperků: Největší trendy roku 2020

Jdete rádi s dobou a zajímáte se o každoroční nové trendy? Pak si určitě nenechte ujít náš článek, ve kterém vám ukážeme, jaké nejzásadnější trendy ovlivní svět šperků v roce 2020. Které z nich si zamilujete vy?

celý článek

Není všechno zlato, co se třpytí aneb zlaté vs. pozlacené šperky

K tomu, aby šperky či jiné předměty vypadaly luxusněji se používají metody zlacení a pozlacování. V čem tyto metody spočívají a kde s nimi nejčastěji setkáte, se dočtete dále v článku.

celý článek
© 2020, Rýdl