Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Luxusní zásnubní prsteny

 

Chystáte se požádat partnerku o ruku a přejete si pro ni něco speciálního? Víte, že žádost o ruku je důležitá životní událost a chcete darovat své milované opravdu luxusní zásnubní prsten?

 

 

U nás si jistě vyberete ten pravý. Kvalita a elegantní moderní design jsou pro nás na prvním místě. Nenabízíme však pouze prsten jako takový, ale i prvotřídní zákaznický servis. 

LOVE 089 (2).jpg
love 094_2.jpg

Výhody nákupu u nás

 

Vše začíná u výběru. Náš personál na prodejnách vám se vším perfektně poradí. K vidění na prodejnách jsou všechny modely prstýnků, takže nemusíte vybírat pouze podle fotek či vizualizací.

 

Zákaznický servis je pro nás prioritou. Proto ke každému prstenu poskytujeme celoživotní servis zdarma. Další službou pro vás je první úprava velikosti zdarma.

Kvalitní materiály

 

Prsteny vznikají v naší zlatnické dílně v Praze. Vybrat si můžete ze dvou drahých kovů – zlata a platiny. O platině se dokonce říká, že je královnou všech kovů.

 

Do korunky pak vsadíme výjimečně krásný briliant. Velikost briliantu si vyberete z několika variant. Standardně používáme čistotu Si1 a barvu G. Na přání je však možné objednat zásnubní prstýnek s briliantem, který má vyšší stupeň čistoty nebo lepší barvu.

 

Love 089 (4).jpg
zásnubní.jpg

Design zásnubního prstenu

 

Zvolit si můžete jednodušší prsten s briliantem, kde dominuje tento třpytivý kámen. Pak není třeba nijak zvlášť zdobit obroučku. Diamant na sebe strhne veškerou pozornost.

 

Další možností jsou hodně zdobené luxusní zásnubní prsteny, které jsou doslova posety třpytivými diamanty.

 

Pokud chcete opravdu jedinečný prsten, není problém nás oslovit s vlastním návrhem. Zakázková výroba výroba je naší specialitou.

 

Dodání a balení

Některé prsteny máme skladem přímo na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Pokud objednáváte, maximální doba dodání jsou 4 týdny, a to u platinových prstenů.

 

Samozřejmostí je luxusní krabička, do které prstýnek zabalíme. Můžete si vybrat z několika typů i barevných variant.

darkove baleni.jpg