Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Netradiční zásnubní prsteny

 

Chystáte se požádat partnerku o ruku a víte, že nejvíce ocení něco víc než klasiku? Chcete darovat své milované netradiční zásnubní prsten, který nemá jen tak někdo?

 

 

U nás si jistě vyberete ten pravý. Kvalita a zajímavý design se snoubí u řady našich modelů. Kromě prstýnku je samozřejmostí i prvotřídní zákaznický servis.

 

 

 

 

LOVE 105.jpg

 

 

PROHLÉDNOUT DALŠÍ MODELY

 

 

netradicni.jpg

Design zásnubního prstenu

 

Netradiční zásnubní prsten může mít například takový design, že briliant není usazen v klasické korunce, ale je umístěn v zakroucené obroučce.

 

Nabízíme také prsteny v oblíbeném boho stylu, které vynikají zajímavě propletenými obroučkami. Dalším oblíbeným stylem je tzv. halo styl. Jedná se o prsteny s centrálním briliantem obklopeným drobnějšími diamanty. Velikost centrálního briliantu si často můžete zvolit z několika variant.

Prsten na míru

 

Pokud chcete něco vážně speciálního a jedinečného, rádi pro vás netradiční zásnubní prstýnek vyrobíme na zakázku. Svou představu prokonzultujete s našimi zlatníky, my pak připravíme 3D vizualizaci. Po odsouhlasení pak zhotovíme váš vysněný prsten.

Love 060.jpg
rydl@oldrichhrb-32.jpg

Kvalitní materiály

 

Zásnubní prsteny vyrábíme v naší zlatnické dílně v Praze ze zlata nebo platiny. Počítejte, že výroba takového unikátního prstenu může trvat až pět týdnů. Proto je lepší začít s výběrem včas.

 

Pro ty, co spěchají, máme několik modelů i skladem na našich prodejnách, případně je můžeme dodat do dvou týdnů.

Výhody nákupu u nás

K prstýnkům samozřejmě dostane každý zákazník i krabičku. Můžete si vybrat z několika variant. První úprava velikosti je zdarma a následně má slečna od nás i celoživotní servis zdarma.

 

Spokojený zákazník je pro nás naprostou prioritou.

LOVE 039.jpg