Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Aktuální trendy v plánování a organizaci svateb II

Při zmínce o šatech nevěsty nesmíme zapomenout na další děvčata, která nevěstu psychicky podporují během příprav, při obřadu a hlavně po něm. O kom je řeč? Přeci o družičkách, bez nichž se nevěsta jednadvacátého století neobejde.

A jaké jsou žhavé letní trendy pro ně? Pokud chtějí družičky držet krok s velmi moderní a podle posledních trendů oblečenou nevěstou, neměly by přeskočit poslední trend, kterým jsou šaty s potiskem. Takže už žádné cudné jednobarevné šaty v nudném pastelovém odstínu! Pokud si mají nevěsta s ženichem říci „ano“ a vyměnit snubní prsteny, tak ať je to veselé, hravé a hlučné! A družičky v barevných a vzorovaných šatech celkovou bezstarostnou atmosféru mladistvé svatby dotvoří. I ony se mohou dozdobit šperky. Divoké šaty stačí podtrhnout už jen střízlivým výběrem šperků. Jednoduché prsteny s barevnými kamínky nebo stříbrné korunky jsou tím pravým detailem k dotvoření bohémské svatby.

A u oblečení ještě zůstaneme. Co by si měli na svůj velký den obléknout ženiši? Dlouho trendům dominovala černá, se kterou se popravdě nedá moc zkazit, ale proč se právě ve svatební den trochu neodvázat a neukázat, že vstup do manželství se může nést v radostném duchu? Žhavým letním trendem jsou obleky pro ženicha v různých odstínech modři. Inspirujte se klidnou mořskou hladinou či letní oblohou bez mráčků. Modrá barva je perfektní volbou pro nejisté ženichy, kteří se v modních trendech příliš neorientují, ale tuší, že černá barva pro ně není to pravé. Pánský oblek v námořnické modři je klasikou, ale nikoliv nudou.

Klopu saka pak může nastavající manžel dozdobit květinou v barvě šatů nevěsty. Modrá je také jasnou volbou, pokud do této barvy ladíte celou svatbu. A k modré se hodí většina odstínů zlata a také chladná barva stříbra, takže až dojde k nasazení snubních prstenů, bude ženich oblečen od hlavy k patě podle posledních svatebních trendů.