Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Perlové náušnice jako symbol elegance. Už nějaké máte?

Jen málokterý šperk dokáže být tak nadčasový jako perly. Pokud si potrpíte na elegantní a decentní šperky, základem vaší šperkovnice by bezesporu měly být perlové náušnice. Hodí se téměř ke všem příležitostem, zároveň však dokonale podtrhnou ženský půvab. Přinášíme vám několik tipů, jak perlové náušnice vybírat i kombinovat.

celý článek

Pohádková svatba v zimě: Jak na ni?

Z hlediska ročního období stále převládají svatby v létě. A přitom zimní svatby mají své kouzlo a mnohdy vás překvapí, jak nádherné mohou být. Svatební šaty splývající se zasněženou krajinou, vůně jehličí, svařáku a atmosféra jako z pohádky o Popelce. Jak vytěžit ze zimní svatby maximum a co zohlednit při jejím plánování?  

celý článek

Jak poznat pravé zlato?

Máte doma nějaké zlaté šperky a chcete si otestovat jejich pravost? Nebo si nějaké plánujete pořídit a být si 100% jistí, že se opravdu jedná o zlato? Nejjednodušší samozřejmě je, nechat posouzení na zkušeném zlatníkovi. I doma si však několika jednoduchými způsoby můžete pravost zlata ověřit.

celý článek

Akvamarín - drahokam, který udělá šperk nebesky krásným

Průzračný jako mořská hladina, čistý jako křišťál a modrý jako nejjasnější obloha. Přesně takový je akvamarín, vysoce ceněný drahokam, který udělá jakýkoliv šperk nebesky krásným. Uvažujete o jeho koupi? Přinášíme vám vše, co o akvamarínu potřebujete vědět.

celý článek
© 2019, Rýdl