Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Kouzlo fasování: Jak se šperky osazují kameny?

Až si příště budete vybírat šperky zdobené drahými kameny, kromě krásy drahokamu si všímejte i jeho osazení, které ovlivňuje záři kamene i jeho bezpečné upevnění. Přečtěte si, jak vypadají základní techniky i hlavní rozdíly mezi nimi.

celý článek

7 rad do manželství, které si vzít k srdci ještě dnes

Pokud plánujete svatbu se svou drahou polovičkou, pak vás asi zajímá, jak si šťastné manželství udržet co nejdéle. Klíč k dlouhodobému soužití vám bohužel nedáme. Avšak rádi se s vámi podělíme o pár tipů, které by vám poradil snad každý spokojený pár.

celý článek

Originál je jen jeden: Nechte si udělat gravírovaný šperk

Jak udělat darovaný šperk ještě krásnějším a personalizovanějším? Stačí do něj nechat vyrýt vzkaz, datum narození nebo tajný symbol. Metoda zvaná gravírování přemění jakýkoliv šperk na originál, který jako dárek zaručeně sklidí úspěch.

celý článek

Co je malé, to je hezké. 6 tipů, jak uspořádat malou svatbu

Ty tam jsou časy, kdy platilo nepsané pravidlo, že svatby musejí být velkolepou událostí, na kterou se sjedou všichni příbuzní, kamarádi i známí ze všech koutů země. Komorní svatby mají své nezaměnitelné kouzlo. Jsou přitom nenáročné na přípravu, komorní a každým coulem osobité. Inspirujte se našimi tipy a užijte si svou malou svatbu ve velkém stylu.

celý článek
© 2020, Rýdl