Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

7 pravidel svatební etikety, které se vyplatí znát

Jakmile začnete plánovat svatbu, to poslední, na co mezi rozesílkou pozvánek a výběrem svatebních šatů myslíte, jsou svatební pravidla. Těch existuje spousta a rozhodně není třeba všechny dodržet. Minimálně 7 z nich se však vyplatí znát. Které to jsou?

celý článek

Trendy zásnubní prsteny – jaké budou in v roce 2020?

Hledáte inspiraci při výběru zásnubního prstenu? Nebo se jen chcete na chvilku zasnít a nahlédnout do světa zásnubních prstenů? Ať už tak či onak, podívejte se s námi, jaké typy zásnubních prstenů na sebe v roce 2020 strhnou největší pozornost.

celý článek

Kolik stojí svatba a kdo ji platí?

Kolik stojí svatba? Jedna ze základních otázek, kterou si po zásnubách nejspíš položíte. Cena za prožití údajně nejkrásnějšího dne v životě je sice dost individuální, ovšem Češi za něj v průměru platí mezi 100-250 tisíci korun. Zdá se vám to moc? Podívejte se, jak nákladné položky svatba obnáší, jak na nich ušetřit a kdo to všechno podle tradic platí.

celý článek

Dárky podle věku: Co darovat ženě ke 30., 40. nebo 60. narozeninám?

Lámete si hlavu s výběrem dárku k narozeninám pro ženu a o to více vás stresuje, že slaví kulatiny? Pak jste tu správně – přinášíme vám tipy na dárky pro ženy podle věku. I na ten by se totiž při výběru dárku nemělo zapomínat. Čím obdarovat ženu ke 30., 40., nebo 60. narozeninám?

celý článek
© 2020, Rýdl