Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Zásnubní prsten na míru: Navrhněte si prsten snů

 

Příprava zásnub nemusí být vždy utajovanou záležitostí. Někdy zkrátka budoucí snoubenci žádost o ruku otevřeně diskutují a společně plánují nejen celou událost, ale i zásnubní prsten. Pokud i vy toužíte po originálním zásnubním prstenu, který bude jako vystřižený z vašich snů, čtěte dále. Přinášíme vám tipy, jak při jeho designování postupovat.

 

 

1. Jak vypadá váš vysněný zásnubní prsten?

Při designování jakéhokoliv prstenu, nejen zásnubního, je nejdůležitější vaše představa. Pokud už se rozhodnete vydat cestou originálního kousku, který si navrhnete od A do Z přesně podle svého vkusu, nejspíš už máte o stylu zásnubního prstenu jasno.

 

                                                          Zásnubní prsten LOVE 021

Pokud ne, doporučujeme vytvořit si složku na Pinterestu nebo v mobilu a průběžně do ní ukládat fotky prstenů, které se vám líbí. Sbírka může posloužit designérovi jako inspirace, ale konečný návrh si pak můžete přizpůsobit – někde trochu ubrat, jinde zase přidat či úplně změnit tvar drahokamu.

 

Tip: Přečtěte si, jak vybrat zásnubní prsten krok za krokem.

 

2. Jasná předloha

Pokud máte konkrétní představu o tom, jak by měl váš zásnubní prsten vypadat – kupříkladu jste si vysnili luxusní prsten od světového výrobce, jehož pořízení je pro vás nemyslitelné – pak je celý proces úplně jednoduchý. Stačí za námi přijít s předlohou, kterou s vámi nejprve prokonzultujeme a poté pro Vás zhotovíme prvotní skicu.

 

 

3. Co se vám nelíbí?

Stejně jako je důležité, co se vám z hlediska designu prstenu líbí, je stěžejní i to, co se vám nelíbí. Vyberte pár fotek prstenů, na nichž vám určité prvky vadí, pomůže vám to utřídit si myšlenky a cítit se při výběru jistější.

 

4. Praktická stránka věci

Pokud stále váháte mezi několika styly zásnubních prstenů, zaměřte se na drobné detaily a zvažte i praktickou stránku věci. Vyčnívající diamant usazený v korunce možná vypadá krásně, ale v případě, že vás baví ruční práce, zahradničení nebo sport, asi nebude zrovna ideální volbou.

 

 

5. Budget

Jestliže vám protějšek nedá na zhotovení zásnubního prstenu neomezený rozpočet, pak nejspíš budete řešit i cenu prstenu. Předem se pobavte o tom, zda zvolíte zásnubní prsten s diamantem nebo preferujete cenově dostupnější zirkon. Zvažte také materiál – standardně prsteny vyrábíme z bílého, žlutého či růžového zlata, pokud však toužíte po prémiovějším materiálu, doporučujeme vybrat si platinu. Popřemýšlejte také o povrchové úpravě prstenu a profilu, který vám bude při nošení nejvíce vyhovovat.

 

6. 3D vizualizace a konzultace návrhu

Zakázková výroba prstenů je naším denním chlebem a specializací. Na základě vašich představ vám vytvoříme 3D vizualizaci, kterou společně prodiskutujeme a upravíme tak, aby byl zásnubní prsten dokonalý a ušitý přímo vám na míru. Nebojte se nám do návrhu zasahovat a konzultovat s námi každičký detail. Přece jen se jedná o symbol významného životního milníku a naším posláním je, aby prsten předčil vaše očekávání a dělal vám radost po zbytek života.

 

 

Od vašeho vysněného zásnubního prstenu už vás dělí jen krůček.

Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře a o zbytek už se s radostí postaráme my.