Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

TOP 10 našich nejprodávanějších snubních prstenů

Vybíráte s partnerem či partnerkou snubní prsteny na svou vysněnou svatbu a nemáte ještě konkrétní představu? Inspirovat se můžete tím, co se líbilo našim zákazníkům v posledních letech. Představujeme 10 našich nejprodávanějších modelů snubních prstenů.

Oblíbené snubní prsteny z bílého, žlutého i růžového zlata

Snubní prsteny Rýdl si přijďte osobně prohlédnout a vyzkoušet na naše prodejny v Praze, Brně a Bratislavě nebo si je objednejte přímo na našem e-shopu www.prsteny.cz. Modely snubních prstenů vyrábíme z různých materiálů – bílé zlato, žluté zlato, růžové zlato, platina či palladium. 

 

1) Něžné briliantové snubní prsteny s brilianty 

Mezi nejoblíbenější modely snubních prstenů u nás patří snubní prsten 435, snubní prsten 336, snubní prsten 319 a snubní prsten 430. Dámské prsteny jsou zdobené jemnými brilianty v řadě a jsou méně široké od 1,8 mm do 2,2 mm. Díky tomu krásně vypadají, když se nosí i se zásnubním prstenem na jednom prstu. Jeden diamant v zásnubním prstenu díky řadě jemných kamenů na snubním prstenu více vynikne.

Pánské snubní prsteny těchto modelů mají jednoduchou obroučku bez zdobení či kamínků a šířka se pohybuje od 2 mm do 4 mm

Snubní prsten 319 v růžovém zlatě s brilianty

 

2) Zajímavě zdobené snubní prsteny

Do TOP 10 nejprodávanějších snubních prstenů Rýdl také patří snubní prsten 293 a snubní prsten 443. Oba modely mají zajímavě řešené zdobení, posuďte sami. V prvním modelu krásně vyniknou elegantní propletené části, druhý prsten si oblíbíte pro jeho nápaditost. Dámské varianty prstenů jsou široké od 2,5 mm do 3 mm, pánské prsteny od 2,5 mm do 4,5 mm

Snubní prsten 442 v bílém zlatě s brilianty

 

3) Klasické snubní prsteny s kamínky

Klasické snubní prsteny jsou stejně jako varianta č. 4 širší, v dámské variantě od 3 mm do 5 mm a v pánské variantě od 2 mm do 5 mm. Na rozdíl od klasických hladkých snubních prstenů mají kamínky. Jsou tedy ideálním řešením pro dámy, které chtějí širší snubní prstýnek, ale nechtějí zcela hladkou variantu. Povrchová úprava prstenů může být lesklá či matná, vyrábíme je i v různých barevných kombinacích a některé jsou ozvláštněny zajímavým zdobením. Zamilujte si snubní prsten 126 nebo snubní prsten 380

Snubní prsten 426 v bílém zlatě s brilianty

 

4) Klasické snubní prsteny bez kamenů

Klasické snubní prsteny jsou ideální pro všechny minimalistické duše, oblíbili si je muži i ženy. A proč jim říkáme klasické prsteny? Dříve byly snubní prsteny bez kamenů zcela běžné, drahými kameny se začaly zdobit až později. 

Mezi naše nejprodávanější modely klasických prstenů patří snubní prsten 923 a snubní prsten 914. Obroučka modelu 914 má šířku 4 mm, proto není příliš pohodlné nosit zásnubní a snubní prsten na jednom prstu. Hladký snubní prsten na ruce krásně doplní zásnubní prstýnek s diamantem.

              Snubní prsteny 923 v šířce 3 mm

 

Který z našich 10 TOP snubních prstenů vás zaujal nejvíc? Pokud máte jinou představu o šířce či barvě prstenu, počtu kamenů či zdobení prstýnku, určitě se nám ozvěte a společně najdeme řešení.

Rovněž není problém zkombinovat dámský a pánský snubní prsten různých modelů, barev či materiálů. Těšíme se vás osobně v jedné z našich prodejen Rýdl, kde vám rádi poradíme, případně nám můžete volat na telefonní číslo + 420 222 221 895 či napsat na info@prsteny.cz.

 

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE: Objednávky na šperky s dodáním do Vánoc přijímáme do 6.12.2022. Od 24.12. do 1.1. budou výroba a prodejny uzavřené. Objednávky přijaté v tomto období budou zpracovány až v novém roce. Děkujeme za pochopení.