Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Hledání zásnubních prstenů

Zásnubní prsten je dozajista tím nejdůležitější šperkem, který ve svém životě pro svou vyvolenou vybíráte. V nepřeberném množství tvarů a typů kovů šperků je potřeba pro tu pravou vybrat ten správný zásnubní prsten, který nejen příjemně překvapí, ale rovněž prozradí, do jaké míry svou životní lásku znáte. Splnit vysoká očekávání však nemusí být zas tak složité, jednoduše při výběru šperku dejte na svou intuici a mějte na paměti několik následujících rad.

Stejně jako u prstenů snubních, lze i u zásnubních prstenů volit mezi různými druhy drahých kovů. Nejčastěji jsou zásnubní prsteny zhotovovány buďto z bílého zlata nebo z platiny. Zlato je oblíbené především pro všeobecné vnímaní tohoto kovu jako důkaz lásky a platina jakožto kov, který se vyznačuje svou krásou a stálou kvalitou. Ovšem oba zmíněné drahé kovy je možné považovat za dobré investice do budoucna. V potaz je nutné vzít i případnou alergii na některý z kovů u Vaší snoubenky. Obecně lze ale říci, že zlato patří k tradičně nejčastěji voleným drahým kovům ke zhotovování zásnubních prstenů. Volba zlatého zásnubního prstenu v jeho nositelce vyvolává pocity elegance a vědomí, že si jí její snoubenec skutečně váží.

Nejdůležitějším prvkem na zásnubním prstenu je samozřejmě drahý kámen. Zde je výběr ovlivněn stejnými faktory jako u volby drahého kovu. Snoubenec může zásnubní prsten považovat za pragmatickou investici nebo jen krátkodobou záležitost. V prvním případě lze jednoznačně doporučit zhotovení zásnubního prstenu s briliantem. V případě druhém je možné se přiklonit k zirkonu, jakožto levnější alternativně, která však při kvalitním zpracování znamená neméně krásnou alternativu.

Pokud jste se již rozhodl, jaký šperk bude tím pravým pro Vaši vyvolenou, tak už nezbývá nic jiného, než samotná žádost o ruku a šťastně prožitá léta s Vaší nastávající ženou.