Večeře při svíčkách v oblíbené restauraci, při níž dojde k navléknutí zásnubního prstenu, patří mezi nejběžnější ilustrace zásnub. Ovšem každý pár je jiný a prsten na dně šampaňského nemusí odpovídat představám všech zamilovaných dvojic.

Stejně jako při výběru zásnubního prstenu je nasnadě brát v potaz charakter a styl vyvolené ženy a volbu místa, kde svou přítelkyni požádáte o ruku. Veškeré tyto zdánlivé maličkosti by měly jednoduše zapadat do určitého schématu vašeho dosavadního života.

Předání zásnubního prstenu můžete přizpůsobit i ročnímu období, ve kterém se k tomuto kroku rozhodnete. Například na jaře, kdy v přírodě vše kvete, uspořádejte malý piknik v okolí kvetoucích květin, které zajistí romantickou, ovšem nevšední atmosféru. Piknik v přírodě a zásnuby lze kromě zimy uskutečnit prakticky kdykoliv. Jen nezapomínejte, že váš společný příběh se začne psát již od okamžiku, kdy navléknete zásnubní prsten na prsteníček své životní lásky. Na podzim můžete prsten ukrýt například do romanticky vydlabané dýně.

Máte rádi exotiku a na jaře létáte do teplých krajin? Postavte na pláži hrad z písku a zásnubní šperk naaranžujte na něj. Zůstáváte-li raději v našich zeměpisných šířkách a potrpíte si společně na sladké věci, naaranžujte zásnubní prsten na oblíbený dezert vaší partnerky.

Způsobů, jakými lze vaši vyvolenou požádat o ruku je nesčetně mnoho, nemusí se v zásadě jednat ani o plánovanou záležitost. Pokud prsten nosíte určitou dobu u sebe, sami poznáte, který okamžik je ten pravý k vyslovení k jedné z nejkrásnějších vět, které může žena kdy slyšet. Tento den, zůstane ve vašich srdcích krásnou vzpomínkou, kterou si vždy oživíte při pohledu na zásnubní prsten na levé ruce vaší partnerky.

 

Prstýnek Love 008