Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Prsteny dle vlastního výběru

Ačkoliv jsou v dnešní době dostupné snubní a zásnubní prsteny všech tvarů, barev a motivů, i tak se může stát, že mezi nimi jednoduše ten pravý zrovna pro vás nemůžete nalézt. V těchto případech není nic jednoduššího, než se odhodlat k zakázkově vyrobeným snubním prstenům či zásnubnímu prstenu.

Nemusíte být ani nijak umělecky zdatní, plně postačí, když budete schopni svou představu dopodrobna popsat. Obrázek vysněného snubního či zásnubního prstenu je rovněž dobrým výchozím bodem. Ovšem, nikdo nejsme dokonalí a je možné, že vaše představa šperku bude jednoduše nerealizovatelná. Z toho důvodu je potřeba samotný návrh s námi předem prokonzultovat a pokusit se přijmout případné decentní změny, aby bylo možné prsten bez problémů vyrobit a především, aby prsten později splňovat svou funkci po desítky let. Poté vám vytvoříme návrh včetně vizualizace, kde přesně uvidíte, jak bude Váš vysněný šperk vypadat. Během této tvorby si můžete ještě cokoliv změnit.

U zakázkové výroby šperků - jak těch zásnubních, tak snubních, je potřeba mít na paměti, že se bude jednat o výrobky, které by měly být moderními i za deset let. Prsten by rovněž měl korespondovat s vaší osobností nebo s osobností partnerky a především, prsteny by měly být i praktické. Praktičnost prstenu se vyznačuje tím, že není potřeba jej desetkrát denně z prstu sundávat, aby nedošlo k vašemu zranění či nenávratnému poškození šperku.

Rozhodnete-li se nechat zhotovit si svůj originální prsten, můžete rovněž využít příležitosti nechat si do vnitřní strany zásnubního či snubního prstenu nechat vyrýt vaše křestní jména, datum svatby či obojí. Docílíte tak nejen osobitého prstenu, ale navíc jméno své životní lásky budete mít vždy u sebe. V případě snubního prstenu na žíle, která vede přímo do srdce, jak věřili staří Římané.