Připravujete jedinečnou svatbu a přejete si mít podle svého vlastního vkusu každou maličkost? Pokud ano, jedna maličkost, která se přímo nabízí i pro decentnější páry je možnost využití rytí do snubních a zásnubních prstenů.

Připravujete jedinečnou svatbu a přejete si mít podle svého vlastního vkusu každou maličkost? Pokud ano, jedna maličkost, která se přímo nabízí i pro decentnější páry, je možnost využití rytí do snubních a zásnubních prstenů.

Vzhledem k tomu, že rytiny na vašich prstenech uvidí pouze ti, kterým je sami ukážete, je pouze na vás, co tam budete mít vyryté a nemusíte z toho mít žádný ostych. 

Rytiny ve snubních prstenech obsahují nejčastěji křestní jména párů a datum svatby. Rovněž nejsou výjimkou ani prsteny, v nichž je vyryto pouze jedno ze jmen snoubenců. V zásadě je pravidlem, že jméno ženicha se nachází ve snubním prstenu nevěsty a naopak. K těmto typům rytin lze rovněž připojit datum svatby. Stále častější je také rytí obou jmen do prstenů, kdy nevěsta má první jméno ženicha a naopak.

Současné technologie nabízejí rytiny nejen jmen a dat v několika typech stylů písem. Rovněž lze k rytině připojit i jednoduchý obrázek. Nejoriginálnější rytiny vůbec jsou tvořeny vlastnoručním písmem páru samotného. Pokud tedy máte rádi svůj vlastní rukopis, neváhejte a využijte příležitosti nechat si vyrýt vaše jména a datum svatby vaším vlastním písmem.
Rytí do šperků je tradiční u snubních prstenů, ovšem rytiny lze doplnit prakticky do jakéhokoliv prstenu vyrobeného z kvalitního drahého kovu.