Svět kolem nás neustále inspiruje umělce, bylo tomu tak v minulosti a je tomu tak i dnes. A není divu, vždyť příroda v sobě ukrývá krásu a její zdroje v tomto ohledu jsou nevyčerpatelné. Stačí se dívat kolem sebe a obyčejné objekty se rázem mění na neobyčejné.

Svět kolem nás neustále inspiruje umělce, bylo tomu tak v minulosti a je tomu tak i dnes. A není divu, vždyť příroda v sobě ukrývá krásu a její zdroje v tomto ohledu jsou nevyčerpatelné. Stačí se dívat kolem sebe a obyčejné objekty se rázem mění na neobyčejné. Strom, květina, kámen nebo mořská hladina. To jsou přeci vysoce estetické prvky, které by bylo škoda nezakomponovat do uměleckého díla, v němž se snoubí jedinečnost přírodních tvarů a jevů se šikovností řemeslníka či bohatou fantazií umělce.

Svět krásy od nepaměti láká naše zraky a člověk v hledání krásna upírá svůj pohled tam, kde krásu tuší a očekává. A co může být krásnějšího, než dva mladí zamilovaní lidé v den zásnub či svatby, kdy takto stvrzují svoji velkou lásku? Snad jen dva mladí zamilovaní lidé ověnčení krásnými a vkusnými prsteny, které jim budou jejich velký den už navždy připomínat.

Zima, pro někoho možná nejméně zajímavé, snad i trochu jednotvárné roční období, je ale čarodějka, co se týká tvarů a možná ne barev, ale odstínů šedé, bílé, stříbrné a krémové. Pro někoho s duší umělce je zima nevyčerpatelnou studnicí inspirace. A chladná krása zimy se otiskla i do snubních a zásnubních prstenů, takže si její jedinečnost a neotřelý půvab můžete připomínat celý rok.

Decentní kroužek v sobě může ukrývat energii drsné zimní krajiny, to když se na podkladu z bílého zlata zaleskne pár briliantů nebo zirkonů jako noční nebe ozařující zasněženou pláň. Ledově stříbřitý lesk krystalů a rampouchů, od kterých se odráží paprsky zimního slunce, se v prstenu objeví v podobě střídání materiálů – žluté, bílé i červené zlato vyčarují hru odlesků a světel, která zahřeje nejen v zimě a potěší nejedno oko. Každý prsten je jedinečný jako sněhové vločky, něžný a jemný jako rozpouštějící se sníh a přitom chladně krásný ve své matnosti a dokonalosti tvarů, které kontrastují s rozpustilým leskem kamenů.