Rozhodli jste se, že na vaší svatbě oblečení nebude jediným bílým prvkem, ale do bíla bude zahaleno i celé okolí? Zima je ve své podstatě nejčistším obdobím v roce, vše je ukryté pod sněhobílou pokrývkou – v ideálním případě.

Rozhodli jste se, že na vaší svatbě oblečení nebude jediným bílým prvkem, ale do bíla bude zahaleno i celé okolí? Zima je ve své podstatě nejčistším obdobím v roce, vše je ukryté pod sněhobílou pokrývkou – v ideálním případě. Je jasné, že obřad samotný se v tomto případě musí odehrávat v uzavřených prostorech, ale fotografie pořízené v exteriéru mají neodolatelnou atmosféru. Barevné doplňky a důležité detaily budou tvořit krásnou atmosféru. 

Jako nevěsta musíte vypadat úchvatně po celou dobu, ale je potřeba se umět i dobře a teple obléci. Obyčejné spodní prádlo vás moc nezahřeje, proto doporučujeme teplé a sexy spodní prádlo od Bellindy.Takové tvarující kalhotky se dobře nosí, protože jsou bezešvé a ještě dokážou zamaskovat tělesné nedokonalosti. Ovšem zpátky ke svatbě.

Snubní prsteny jsou jedním z nejdůležitějších detailů, které ve své podstatě tvoří i nedílnou část ceremoniálu samotného. Vzpomínky z vašeho snubního obřadu si sice v paměti uchováte a fotografie vám je budou neustále připomínat, ovšem snubní prsten s vámi bude každý den vašeho života. Pozornost snubnímu prstenu budou věnovat nejen objektivy fotografů, ale také oči vašich přátel. Jistě jste schopni si říci, jaký snubní prsten preferujete, zda chcete mít identický vzorek či s mírnými úpravami.

V posledních letech se vrací do módy, že i muži nosí snubní prsten nepřetržitě, měli by mít při jeho výběru také své slovo. Pokud je však nastávající manželka zastánkyní prstenů s drahými kameny, je nejlepším řešením zvolit typ prstenů s jedním vzorem, přičemž verze pro ženu bude obohacena o vsazené drahé kameny.

Rozdíly mezi ženskou a mužskou verzí snubních prstenů mohou být i větší. Některé páry mohou preferovat zcela rozdílné snubní prsteny, v případě, že mají nastávající manželé zcela odlišný vkus. Tyto případy jsou ovšem stále výjimkou. V drtivé většině případů se páry ve výsledku rozhodnou pro identickou verzi snubního prstenu, který okolí dává na vědomí, že jsou již svoji.