Svatba je velký den a jistě si na něj chcete uchovat co nejvíce krásných vzpomínek. Díky svatební knize hostů si vzpomínky můžete připomenout nejen pár měsíců po svatbě, ale i při výročí 25 společných let.

Kniha se hodí na honosnou svatbu, stejně jako na svatbu bosých svatebčanů s obřadem na statku. Stačí zvolit ten správný styl. Můžete vybírat z klasických knih vázaných v saténu s jemným papírem uvnitř nebo popustit uzdu své fantazii a vyrobit si knihu hostů, která nakonec knihu ani připomínat nemusí. Hosté mohou své vzkazy, poznámky, fotky z polaroidu nebo básničky zanechávat v nejrůznějších nádobách. Možností je spousta.
 
Klasická kniha - knihu s prázdnými listy můžete sami dozdobit do barev vaší svatby a pomocí kamínků, umělých květin nebo barevných saténových stužek jí navždy vtisknout podobu vašeho velkého dne.
 
Svatební nástěnka - na nástěnku budou postupně přibývat vzkazy, které můžete druhý den sebrat do krabice a uchovat si je v takovém menším chaosu navždy. Dejte svatebčanům na výběr z barevných papírů a velkého množství barev a tužek, ať si žádný vzkaz není podobný.
 
Věčné dřevo - ze dřeva si můžete nechat vyrobit slabá srdíčka, dílky puzzle nebo létající balóny které vás, společně se vzkazem, budou provázet celým životem. Jednotlivé vzkazy si nechte zarámovat a pověsit na čestné místo třeba v ložnici nebo v obývacím pokoji, abyste je mohli mít vždy na očích. 
 
Pokud chcete vašim přátelům a rodině ulehčit rozhodování, jaká láskyplná slova a rady vám chtějí do společného života předat, dejte jim úkol. Ať vymyslí, na jakém místě máte oslavit výročí svatby za 5 nebo 30 let. Mohou vám napsat nejlepší společný zážitek nebo vám poradit, jak možnou hádku o mytí nádobí změnit ve společný smích. 
 
Ať už vymyslíte cokoliv, věřte, že kolem svatební knihy se budou shlukovat vaši přátelé a rodina. Budou si společně vyprávět veselé i dojemné příběhy a vy se budete nad těmito vzkazy dojímat ještě dlouhá léta.