Čeho se muži před zásnubami nejvíce obávají? Svolení rodičů? Kdepak. Nejvíce je tíží výběr zásnubního prstýnku. Avšak k tomu, abyste vybrali prsten, jímž se své ženě dokonale trefíte do vkusu, bohatě postačí vědět, jaká je.

 

Klasička

Začneme zcela tradičně. Pokud vaše přítelkyně vidí krásu v klasických věcech a trendy ji nechávají chladnou, přičemž mezi její oblíbené filmy patří „Snídaně u Tiffanyho“, pak si s výběrem zásnubního prstenu nemusíte absolutně lámat hlavu. Vaše budoucí žena ocení prsten, který nikdy nevyjde z módy. Vsaďte například na nestárnoucí klasiku – zásnubní prsten s kulatým briliantem vsazeným do jednoduché korunky.

zásnubní prsten s briliantem

Romantická duše

Za tu dobu, co kráčíte bok po boku se svou drahou polovičkou jste už nejspíš vypozoroval, jak moc si potrpí na romantická gesta a zdali ji potěší, když ji lásku vyznáte básničkou nebo romantickou večeří při svíčkách a západu slunce. Jestliže se vaše žena nejraději zasněně dívá na romantické komedie, zaslouží si skvostný prsten, na který se bude dívat stejně tak. Poklekněte před ni s prstýnkem posetým drobnými třpytivými kameny a dokažte jí, že romantické filmy nelžou.

Praktická žena

Co když se ale hodláte vyslovit před ženou, která stojí pevně nohama na zemi, vyznává minimalistický styl života a největší radost jí k narozeninám udělá kuchyňský robot? Život s praktickou a racionálně uvažující ženou je v mnoha směrech velmi jednoduchý, a obzvlášť, přijde-li na výběr zásnubního prstenu. Asi již tušíte, že vaši milovanou neuchvátíte přepychovým prstenem s velkým vyčnívajícím drahokamem. Takováto žena ocení, když jí prstýnek nebude nikde překážet, nejlépe tak, aby o něm vůbec nevěděla. A právě o to se postará zásnubní prsten s oslnivými kamínky, který zároveň působí velmi elegantně.

zásnubní prsten s diamantem

 

Rádi vás také uvidíme na některé z našich poboček v Praze, Brně nebo Bratislavě, kde si zásnubní (ale i snubní) prstýnky můžete prohlédnout osobně. Pokud si nejste jistí velikostí prstenu, nezoufejte, náš odborný a ochotný personál vám s výběrem dokonale padnoucího prstýnku poradí. V případě, že se s velikostí přeci jen netrefíte, nebude problém velikost zásnubního prstenu upravit :).

Přečtěte si také: