Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Reklamace

 

Veškeré zásnubní prsteny a šperky, zakoupené přes naše webové stránky a v našich kamenných prodejnách, vyrábí firma Caram Prague s.r.o. a vztahuje se na ně záruka 24 měsíců.

 

Výjimkou jsou zlaté snubní prsteny, na které máte záruku 5 let. Na platinové snubní prsteny poskytujeme záruku po dobu 10 let. Na zásnubní prsteny z platiny poskytujeme záruku po dobu 5 let.

 

Pro snubní prsteny objednané od 1.6.2013 do 31.12.2020 platí prodloužená 5-letá záruka. Pro snubní prsteny objednané od 1.1.2021 do 31.12.2023 platí prodloužená 10-letá záruka.

 

Záruka se vztahuje na vady materiálu a prokazatelné výrobní vady. 

 

Záruka se nevztahuje na mechanické poškození (zdeformování), poškození povrchové úpravy (poškrábání) a zaniká při nesprávném používání výrobku. Záruka také zaniká při jakémkoliv zásahu do našich výrobků třetí osobou. V případě jakéhokoliv problému s našimi výrobky (zmenšení, obnovení povrchové úpravy a vůbec veškeré úpravy) prosíme, abyste navštívili pouze naše obchody, abychom se vám mohli plně zaručit za kvalitu těchto výrobků.

 

 

Reklamované výrobky prosím doneste na naši prodejnu společně se záručním listem (nebo kopií účtenky s datem prodeje).

 

Případně prosím šperk odešlete na adresu naší výroby (Novostrašnická 54, Praha 10, 100 00) společně se záručním listem (nebo kopií účtenky s datem prodeje) a vyplněným formulářem - ke stažení zde. Doporučujeme zasílat prostřednictvím České pošty jako cenné psaní. 

 

Vaši případnou reklamaci se pokusíme vždy vyřešit v co možná nejkratší lhůtě, nejpozději však do 30 kalendářních dnů (od doručení reklamace). 

 

Máte jiný dotaz?
Kontaktujte nás a naši odborníci vám poradí.
+420 222 221 895

(8:30 -17:00)

info@prsteny.cz