O nás říkají
“Chtěli jsme se nechat vyrobit snubní prstýnky podle našeho návrhu a pan Rýdl se svým týmem nám vyšli maximálně vstříc. Prstýnky jsou i po dvou letech od svatby pořád stejně krásné jako na svatbě a to je nosíme pořád.”
Zlaté písmenko zdobí tento minimalistický šňůrkový náramek. Umožní vám tak mít svou milovanou osobu pořád nablízku. Délka náramku je nastavitelná. Vybrat si můžete černou nebo červenou šňůrku. Požadované písmeno i barvu šňůrky napište prosím do poznámky.
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O nás“Chtěli jsme se nechat vyrobit snubní prstýnky podle našeho návrhu a pan Rýdl se svým týmem nám vyšli maximálně vstříc. Prstýnky jsou i po dvou letech od svatby pořád stejně krásné jako na svatbě a to je nosíme pořád.”
Kdybych se náhodou někdy ženil znova zamířím rozhodně do této prodejny znovu :-) Maximální ochota obsluhy, cena přiměřená kvalitě.
Moc milý personál, který mi pomohl vybrat dárek pro moji přítelkyni.
Shanel sem prsten pro manzelku a velka spokojenost! Poradili a pomohli vybrat.
Bála jsem se koupě prstenu přes internet, ale bylo to mnohem jednodušší, než jsem čekala, a hlavně rychlejší. Prsten je i v reálu stejně nádherný a sedí přesně. Díky!
Tato jedinečná akce platí od 19.1. do 25.1.2026 na našich prodejnách, kde si můžete prohlédnout kompletní kolekci snubních prstenů. V e-shopu použijte slevový kód: SVATBA26.
Více informací najdete ZDE