O nás říkají
Na Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
Moderní prsten s jemným vlnovým motivem, doplněný drobnými diamanty, které dodávají decentní třpyt. Nadčasový šperk, který zaujme čistými liniemi a precizním zpracováním. Ideální volba pro každodenní nošení i speciální příležitosti.
|
|
|
| Centrální diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
| Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násNa Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
“Ahoj, tady Pavel B, hodnocení moc nepíšu, ale tohle si neodpustím. Obecně totiž hrozně nerad chodím do šperků, protože tam na mě vytáhnou dvě plata prstýnků a jedou a ja řikam hmmm, ok, ok a jsem fakt pod tlakem si něco koupit, že se ani nesoustředim. Pak si chci prohlídnout nějakej levnej a koukaj na mě jak na socku, co jim nedopřeju větší provizi z prodeje (možná jen můj pocit). No a tady v obchodě u Rýdla KONEČNĚ fajn jednání, bez stresu, milý, prvotřídní chill. Takže děkuju a doporučuju.”
Velmi příjemný a seriózní obchod.
Naprostá spokojenost. Prstýnky nás vyšly velmi výhodně, protože bylo možné přinést vlastní zlato.
Doporučujeme, rytinu jsme nechali dělat také u nich. Domluva úžasná, pomohli s výběrem
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ PŘÍRODNÍ DIAMANTY v zásnubních prstenech a špercích!
Tato jedinečná akce platí do 15.5.2026 na našich prodejnách.
V e-shopu připište do poznámky objednávky: DIAMOND26 (cena bude upravena).
Více informací najdete ZDE