O nás říkají
Všechny prsteny jsme pořídili zde, spokojenost ve všech ohledech.
Náušnice ve tvaru kytičky, které mají zapínání na šroubek, jsou vhodné jak pro ty nejmenší, tak pro větší parádnice. Máme i variantu pro dospělé, takže se s dcerkou můžete krásně sladit. K tomuto modelu máme i krásné náušnice Giselle pro maminky, takže můžete s dcerkou dokonale ladit.
|
|
|
Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násVšechny prsteny jsme pořídili zde, spokojenost ve všech ohledech.
Co se týče mě a nakupování šperků, tak je to pro mě jedna velká španělská vesnice... přítelkyně si na šperky však potrpí, takže mi nezbývá nic než jednou za čas do zlatnictví zajít.. K narozeninám jsem ji tedy koupil prstýnek, který mi paní na této prodejně doporučila a přítelkyně byla maximálně spokojená! Tudíž jsem i já spokojen a tímto milé paní prodavačce děkuji a Rýdla vřele doporučuji.:-)
Prsteny přesně podle našich představ. Krásné, jednoduché, čisté, jemné... Doporučujeme
Nejkrásnější zásnubní prstýnek jaký jsem si mohla přát. Manžel navíc ocenil rady a doporučení paní ohledně výběru i když prý přesně věděl pro který jde :) Krásné prsteny, výběr je veliký, rytina na přání a navíc doživotní servis. My jsme moc spokojeni, rozhodně doporučuji.
Naprostá spokojenost. Prstýnky nás vyšly velmi výhodně, protože bylo možné přinést vlastní zlato.