O nás říkají
Doporučujeme, rytinu jsme nechali dělat také u nich. Domluva úžasná, pomohli s výběrem
Pět diamantů v markýzovém brusu dalo vzniknout tomuto překrásnému náhrdelníku, který můžete ještě podtrhnout náušnicemi Gloria ve stejném designu.
Standardní délka náhrdelníku je 45 cm. Případné požadavky na změnu délky prosím uveďte do poznámky objednávky.
|
|
|
Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násDoporučujeme, rytinu jsme nechali dělat také u nich. Domluva úžasná, pomohli s výběrem
Co se týče mě a nakupování šperků, tak je to pro mě jedna velká španělská vesnice... přítelkyně si na šperky však potrpí, takže mi nezbývá nic než jednou za čas do zlatnictví zajít.. K narozeninám jsem ji tedy koupil prstýnek, který mi paní na této prodejně doporučila a přítelkyně byla maximálně spokojená! Tudíž jsem i já spokojen a tímto milé paní prodavačce děkuji a Rýdla vřele doporučuji.:-)
Vybírala jsem společně s tátou dárek pro mamku k narozeninám. Nakonec jsme vybrali set - decentní přívěšek na krk a náušnice ve tvaru srdce. Na pobočce poradili a byli moc milí. Určitě mohu doporučit!
Velmi příjemný a seriózní obchod.
Bála jsem se koupě prstenu přes internet, ale bylo to mnohem jednodušší, než jsem čekala, a hlavně rychlejší. Prsten je i v reálu stejně nádherný a sedí přesně. Díky!