O nás říkají
“Chtěli jsme se nechat vyrobit snubní prstýnky podle našeho návrhu a pan Rýdl se svým týmem nám vyšli maximálně vstříc. Prstýnky jsou i po dvou letech od svatby pořád stejně krásné jako na svatbě a to je nosíme pořád.”
Jemný náramek je zdoben brilianty usazenými v řadě. Je jen na vás, jakou barvu zlata zvolíte. Nastavitelná délka náramku je 17 a 18 cm. Případné požadavky na změnu délky prosím uveďte do poznámky objednávky. Gravírování do kulatého ověsku je možné pouze v délce 3 znaků.
|
|
|
| Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O nás“Chtěli jsme se nechat vyrobit snubní prstýnky podle našeho návrhu a pan Rýdl se svým týmem nám vyšli maximálně vstříc. Prstýnky jsou i po dvou letech od svatby pořád stejně krásné jako na svatbě a to je nosíme pořád.”
Prsteny jsme si nechali na konec a celkem jsme se u výběru zapotili. Chtěli jsme originální svatební prsteny a až ve zlatnictví Rýdl jsme byli s nabídkou spokojeni
Shanel sem prsten pro manzelku a velka spokojenost! Poradili a pomohli vybrat.
Vybírala jsem společně s tátou dárek pro mamku k narozeninám. Nakonec jsme vybrali set - decentní přívěšek na krk a náušnice ve tvaru srdce. Na pobočce poradili a byli moc milí. Určitě mohu doporučit!
Krásné, jednoduché, rytina opět dle našich představ, skvělý servis a super ceny!
Tato jedinečná akce platí od 9.3. do 15.3.2026 na našich prodejnách, kde si můžete prohlédnout kompletní kolekci snubních prstenů. V e-shopu použijte slevový kód: SVATBA26.
Více informací najdete ZDE