O nás říkají
Shanel sem prsten pro manzelku a velka spokojenost! Poradili a pomohli vybrat.
Jemný náramek je zdoben brilianty usazenými v řadě. Je jen na vás, jakou barvu zlata zvolíte. Nastavitelná délka náramku je 17 a 18 cm. Případné požadavky na změnu délky prosím uveďte do poznámky objednávky. Gravírování do kulatého ověsku je možné pouze v délce 3 znaků.
|
|
|
| Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násShanel sem prsten pro manzelku a velka spokojenost! Poradili a pomohli vybrat.
“Chtěli jsme se nechat vyrobit snubní prstýnky podle našeho návrhu a pan Rýdl se svým týmem nám vyšli maximálně vstříc. Prstýnky jsou i po dvou letech od svatby pořád stejně krásné jako na svatbě a to je nosíme pořád.”
Vybírala jsem společně s tátou dárek pro mamku k narozeninám. Nakonec jsme vybrali set - decentní přívěšek na krk a náušnice ve tvaru srdce. Na pobočce poradili a byli moc milí. Určitě mohu doporučit!
Na Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
Velký výběr, krátká čekací lhůta a moc milý personál.
Nakupte dárky na našich prodejnách!
Pokud chcete mít jistotu, že šperk od nás budete moci darovat pod stromeček, využijte naší nabídku skladových produktů na našich prodejnách v Praze a Brně. Dostupnost najdete v detailu produktu na webu. Nově vzniklé objednávky již nejsme schopni garantovat s dodáním do Vánoc a mohou být dodány až v 1. polovině ledna. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás! Nechte se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky ZDE.