O nás říkají
Naprostá spokojenost. Prstýnky nás vyšly velmi výhodně, protože bylo možné přinést vlastní zlato.
Nevíte, jak popsat slovy své hluboké city? Tento krásný přívěsek ve tvaru srdce vám pomůže je vyjádřit. Vyberte si jednu ze tří velikostí či barev zlata a obdarujte někoho, na kom vám záleží. Řetízek není součástí šperku. Pro výběr vhodného řetízku nás neváhejte kontaktovat nebo vyberte z nabídky zde.
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násNaprostá spokojenost. Prstýnky nás vyšly velmi výhodně, protože bylo možné přinést vlastní zlato.
Velmi příjemný a seriózní obchod.
Shanel sem prsten pro manzelku a velka spokojenost! Poradili a pomohli vybrat.
“Nádherné prsteny a šperky. Je vidět precizní práce. Za nás s manželem maximální spokojenost ze snubních prstýnků. Zůstáváme věrni značce, manžel mi daroval vloni pod stromeček set náušnic a náhrdelníku ze srdíček z červeného zlata, nosím je denně, jsou stále překrásné.”
Nejkrásnější zásnubní prstýnek jaký jsem si mohla přát. Manžel navíc ocenil rady a doporučení paní ohledně výběru i když prý přesně věděl pro který jde :) Krásné prsteny, výběr je veliký, rytina na přání a navíc doživotní servis. My jsme moc spokojeni, rozhodně doporučuji.