O nás říkají
Shanel sem prsten pro manzelku a velka spokojenost! Poradili a pomohli vybrat.
Nechte si do masivního zlatého prstenu vyrýt text nebo otisk prstu, který vám bude každý den připomínat milovanou osobu. Průměr plochy pro gravírování je cca 12mm. Prosíme o uvedení textu do poznámky.
Zde najdete návod, jak správně udělat otisk prstu, abychom ho mohli umístit na šperk.
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násShanel sem prsten pro manzelku a velka spokojenost! Poradili a pomohli vybrat.
S manželem máme prstýnky od Rýdla a jsem nad míru spokojená! Velký výběr a ryché dodání. Na prodejně jsou všichni moc milí a ochotní poradit! Taky jsem od manžela dostala překrásný přívěsek za miminko, ke kterému mají do sady i náušnice. Nemůžu se dočkat dalších šperků, které si plánuji i sama navrhnout. Jsem ráda, že můžu podpořit českou firmu. Doporučuji všem!
Velký výběr, krátká čekací lhůta a moc milý personál.
Na Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
Kdybych se náhodou někdy ženil znova zamířím rozhodně do této prodejny znovu :-) Maximální ochota obsluhy, cena přiměřená kvalitě.