O nás říkají
Ochotný personál , velký výběr prstenů.
Perfektní prsten pro ženy toužící po originálním a třpytivém šperku, který mohou nosit samostatně nebo i v kombinaci se zásnubním prstenem. Obroučka má podobu nekonečné vlny a zapadá i do pánského prstenu ve stejném tvaru.
|
|
| Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násOchotný personál , velký výběr prstenů.
Naprostá spokojenost. Prstýnky nás vyšly velmi výhodně, protože bylo možné přinést vlastní zlato.
“Nádherné prsteny a šperky. Je vidět precizní práce. Za nás s manželem maximální spokojenost ze snubních prstýnků. Zůstáváme věrni značce, manžel mi daroval vloni pod stromeček set náušnic a náhrdelníku ze srdíček z červeného zlata, nosím je denně, jsou stále překrásné.”
Na Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
Všechny prsteny jsme pořídili zde, spokojenost ve všech ohledech.
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ PŘÍRODNÍ DIAMANTY v zásnubních prstenech a špercích!
Tato jedinečná akce platí do 15.5.2026 na našich prodejnách.
V e-shopu připište do poznámky objednávky: DIAMOND26 (cena bude upravena).
Více informací najdete ZDE