O nás říkají
Profesionální obsluha, velký výběr!
Toužíte po luxusních snubních prstenech, které vám budou dělat radost již napořád? Dámský snubní prsten je po celém obvodu osázen brilianty ve dvou řadách. Doplňuje jej pánský prsten v rovném profilu o šířce 4,5 mm.
|
|
Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násProfesionální obsluha, velký výběr!
Doporučujeme, rytinu jsme nechali dělat také u nich. Domluva úžasná, pomohli s výběrem
Velký výběr, krátká čekací lhůta a moc milý personál.
Moc milý personál, který mi pomohl vybrat dárek pro moji přítelkyni.
Bála jsem se koupě prstenu přes internet, ale bylo to mnohem jednodušší, než jsem čekala, a hlavně rychlejší. Prsten je i v reálu stejně nádherný a sedí přesně. Díky!