O nás říkají
Na Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
Originální náušnice ve tvaru kroužků zdobené barevnými safíry. V bílém, růžovém nebo žlutém zlatě jsou usazeny jinak barevné safíry hodící se k dané barvě zlata. Zkombinovat je můžete s prstenem Palette ve stejném designu. Další barevné varianty máme skladem na našich prodejnách.
|
|
|
Růžový safír: |
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násNa Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
Bála jsem se koupě prstenu přes internet, ale bylo to mnohem jednodušší, než jsem čekala, a hlavně rychlejší. Prsten je i v reálu stejně nádherný a sedí přesně. Díky!
Naprostá spokojenost. Prstýnky nás vyšly velmi výhodně, protože bylo možné přinést vlastní zlato.
Prsteny přesně podle našich představ. Krásné, jednoduché, čisté, jemné... Doporučujeme
V prodejně se o nás výborně postarali, ikdyž byla prakticky plná. Vše jsme si mohli vyzkoušet, než jsme si objednali naše vysněné prstýnky. Dodací lhůta byla ani ne týden. Měli jsme možnost si projít několik zlatnictví a Rýdl je naprostá špička