Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Aktuální situace ohledně rytin: Plánujete letos svatbu a ještě nevíte přesné datum?

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu dění okolo koronaviru jsme se pro vás rozhodli sepsat krátký článek, který se týká objednávek a rytin do vašich snubních prstýnků. Vzhledem k tomu, že se tato situace dotkla mnoha z vás, pokusíme se pro vás najít vždy to nejlepší možné řešení.  

celý článek

Tanzanit – jeden z nejkrásnějších modrých kamenů

Líbí se vám modré drahokamy? Pak vás zcela jistě osloví tanzanit – jeden z nejúžasnějších a nejvzácnějších kamenů současnosti. Za jeho objevení vděčíme domorodým obyvatelům Tanzánie a také společnosti Tiffany & Co., která ho později uznala jako drahokam a proslavila jej po celém světě. V článku se dozvíte vše, co by vás o tanzanitu mohlo zajímat.

celý článek

5 nejvzácnějších a nejdražších drahokamů světa

Jsou uhrančivě krásné, barevné a drahocenné. Ano, mluvíme o nejvzácnějších a nejdražších drahokamech světa, které jsou unikátní svým zbarvením i vlastnostmi. Už jste o nich slyšeli?

celý článek

Ideální zábava na svatbu? Svatební tombola i kvízy

Dokonalá svatba je dojemná, okouzlující, ale především zábavná. Přemýšlíte, jak hosty zabavit, aby na váš svatební den vzpomínali dlouho a s úsměvem? Pak oceníte naše tipy na zábavné svatební hry, kvízy a další aktivity, které snadno rozproudí tchýně, dědečky i kamarády.

celý článek
© 2020, Rýdl