Využijte jedné z velkolepých událostí, díky kterým jsou italské Benátky stále živým a neustále pulzujícím městem, které rozhodně nežije jen minulou slávou. Ať už je to Benátský filmový festival, Bienále nebo karneval, každá z těchto událostí se může stát dokonalým doprovodným programem vašich zásnub.

Využijte jedné z velkolepých událostí, díky kterým jsou italské Benátky stále živým a neustále pulzujícím městem, které rozhodně nežije jen minulou slávou. Ať už je to Benátský filmový festival Bienále nebo karneval, každá z těchto událostí se může stát dokonalým doprovodným programem vašich zásnub.

Pokud už má žena na ruce zásnubní prsten, pyšní se tímto důkazem lásky a závazku k vyslovení „ano“ před oltářem, nebo pod širým nebem, není nad to se vrátit na místo činu a zásnuby v Benátkách doplnit o benátskou svatbu. Vždyť v ideálním případě si bereme naši milovanou drahou polovičku jen jednou za život, tak proč ne ve velkém stylu? Na svatbu v Benátkách nikdo jen tak nezapomene! Pro výměnu snubních prstenů můžete vybrat jeden z mnoha nádherných benátských kostelů, nebo se domluvit s oddávajícím, zvolit lákavější místo než je interiér kostela a svatební obřad přesunout tam.

A jaké by to mělo být místo? Speciální pro vás oba – možná právě tady před ženu pokleknul muž a otevřel sametem potaženou krabičku, která skrývala zářící překvapení v podobě zásnubního prstenu? Nebo je to místo nedaleko vaší oblíbené restaurace? Či spíše dáváte přednost navléknutí snubního prstenu na prst partnera poblíž hotelu, kde jste strávili první dny v tomto kouzelném městě? Ať už vaše volba padne na jakékoliv místo, svatba na něm provedená bude určitě kouzelná a zcela bez diskuzí nezapomenutelná.

Jen si to představte: kanál křižují gondoly, slunce se opírá do vody barvy oblohy bez mráčků, lehký vánek si pohrává s bělostnými šaty nevěsty, všude kolem jsou krásné paláce jako němí svědci vašeho velkého dne a pak oba zamilovaní vysloví „ano“ a prsty jim ozdobí snubní prsteny. Možná na nich budou vyryté spirály a roztodivné tvary symbolizující karneval, možná jednoduché vlnky jako připomínka, že ke svatbě došlo vpodstatě na vodě. Svatba v Benátkách je jen jednou za život a je snad zárukou pevného a trvalého svazku.