Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu dění okolo koronaviru jsme se pro vás rozhodli sepsat krátký článek, který se týká objednávek a rytin do vašich snubních prstýnků. Vzhledem k tomu, že se tato situace dotkla mnoha z vás, pokusíme se pro vás najít vždy to nejlepší možné řešení.

 

Zhruba od poloviny března se z nařízení vlády zakázalo pořádání svateb. Proto jsme se rozhodli pozastavit veškeré rytiny do vašich snubních prstýnků. Některým z vás jsme po domluvě do prstenů vyryli pouze jména, přičemž datum bude doryto v rámci celoživotního servisu zdarma. Někteří z vás od nás obdrželi zprávu, že mají možnost rytinu pozastavit a dát nám vědět, až budete vědět nový termín. Jsou ale bohužel mezi vámi také ti, kterým jsme stihli rytinu do prstenů již vyrýt, ale datum svatby se přesunulo, nebo se svatba odložila až na příští rok. V následujících bodech se vám pokusíme shrnout, jak můžeme postupovat, pokud se vás týká jedna z těchto situací.

 

1. Chceme objednat prstýnky, ale neznáme přesné datum svatby

Pokud jste jedni z těch, kteří by si rádi prstýnky objednali, ale naznáte datum svatby, nezoufejte! Neváhejte prsteny objednat, rytinu doplníme později zdarma v rámci celoživotního servisu.

Máte na výběr z následujících možností:

  • Rytinu nemusíte vůbec uvádět, bude doplněna v rámci celoživotního servisu zdarma.
  • Nechte si vyrýt pouze jména, datum svatby bude doplněno v rámci celoživotního servisu později.
  • Zadejte objednávku a vyčkejte. Až budete znát termín svatby, dáte nám vědět a my objednávku do týdne dokončíme.

 

2. Prstýnky jsme již vyzvedli, ale svatba neproběhne ve stanoveném termínu

U prstenů, které již rytiny mají a bude potřeba odstranit či přerýt datum, musíme postupovat individuálně. Odstaňování rytin je často velmi náročné, spojené s dalšími náklady, ale vždy řešitelné. Rytiny provádíme laserem někdy i do hloubky 0,20 mm. Po odstranění je často viditelná původní rytina a její úplné odstranění znamená zeslabování tloušťky prstenů. V extrémních případech bude nutné ze strany zákazníků buď tolerance nějakých drobných nedokonalostí, nebo nutnost výroby nových prstenů.

  • Rytinu bude možné odstranit a přerýt - takových případů bude, doufejme, nejvíce. Cena za přerytí 1 prstenu se bude pohybovat od 480 Kč.
  • Rytinu není možné odstranit bez drobných nedostatků - velmi záleží na délce rytiny a umístění puncovních značek. Jestliže bude v prstýnku místo, bude například možné ponechat rytinu původní a dorýt ještě jedno datum. Nebo můžete vše pojmout s důvtipem a nechat si původní datum pouze přeškrtnout :) Tyto úkony budou buď zdarma v rámci servisu, nebo zpoplatněny částkou 480 Kč/prsten.
  • Prsteny je třeba vyrobit znovu - když si nevyberete ani jednu z předešlých možností, musíme pro Vás prstýnky vyrobit nové. Zde se bude cena odvíjet od náročnosti daného modelu a počtu kamenů.

 

Máte prstýnky již doma? Až budete znát nové datum svatby, doneste/zašlete nám prstýnky. Až budeme mít prstýnky v dílně, zlatník vám dá vždy předem vědět o možných postupech a cennové náročnosti.

Jestliže jsou prsteny připravené na jedné z našich prodejen, je možné postupovat stejně. Zavolejte nám, nebo zašlete email s číslem objednávky. My objednávku předáme zpět na dílnu a budeme vás kontakovat. Všechny hotové objednávky je možné po dohodě zaslat k vám domů, zcela zdarma!

 

Doba dodání snubních prstenů

Snubní prsteny standardně vyrábíme za 3-4 týdny, ale jsme schopni vyrobit je i mnohem rychleji! U většiny modelů je možné dodání i do 1 týdne.

 

Jsou prodejny otevřené?

ANO! Od 20.4. si můžete na prodejnách prohlédnout celou kolekci snubních prstýnků bez předchozího objednání! Kolegyně se vám budou maximálně věnovat.

 

Prosíme vás, abyste při návštěvě respektovali naše bezpečnostní opatření.

       

Navštivte pobočky Rýdl

 
 

 

                                            

 

Máte dotazy k vaší objednávce, nebo k některému z našich produktů? Jsme tu pro vás!

Pište na: info@prsteny.cz nebo volejte dílnu - 222 221 895 či naše prodejny: Praha - 257 323 836, Brno - 542 214 146, Bratislava - +421 911 501 172.

 

Děkujeme všem za pochopení a podporu. Společně vše zvládneme!