Lámete si hlavu s výběrem dárku k narozeninám pro ženu a o to více vás stresuje, že slaví kulatiny? Pak jste tu správně – přinášíme vám tipy na dárky pro ženy podle věku. I na ten by se totiž při výběru dárku nemělo zapomínat. Čím obdarovat ženu ke 30., 40., nebo 60. narozeninám?

 

Dárek pro ženu ke 30. narozeninám

Třicítka je nádherný věk – ženy mají spoustu energie a chuti do života, mnoho přátel i koníčků, ale často i pěkný příjem, díky němuž si koupí, co potřebují. Málokterá z nich ovšem půjde do zlatnictví, aby si nadělila vysněný šperk. Jenže… jaký šperk k tak významné příležitosti zvolit? Žena ve 30 si potrpí na určitý standard, ať už s ohledem na styl oblékání či výběr šperků, proto lpěte především na kvalitě. Namísto šperků osázených finančně dostupnějšími zirkony, volte diamanty nebo akvamaríny. Perfektním dárkem pro ženu ke 30. narozeninám je například náhrdelník z růžového zlata, který se hezky doplňuje s uklidňujícím akvamarínem.

 

Žena ve 30 si rozhodně zaslouží i prsten, ideálně ten zásnubní, ale věříme, že radost ji udělá i blyštivý prsten zdobený devíti brilianty nebo elegantní prsten s perlou vyrobený z bílého, růžového či žlutého zlata.

 

   
Náhrdelník L082 z růžového zlata s akvamarínem a brilianty Prsten L001 s bílou přírodní perlou a brilianty

Kromě šperku to dále může být:

 • Letenka – 30letá žena nejspíš stále ještě má chuť poznávat svět. Kupte ji letenku, kamkoliv, a darujte ji kousek dobrodružství.
 • Adrenalinový zážitek – tandemový seskok, bungee jumping, nebo skok padákem nadchne každou ženu, která razí heslo „Žijeme jen jednou!“.
 • Polaroid – jak lépe si uchovat vzpomínky, než skrze stylový instantní fotoaparát?
 • Poukaz do obchodu s interiérovým vybavením – vybavuje si obdarovávaná žena svou domácnost? Dejte ji prostor zvelebit si bydlení podle jejích představ.

 

 

Dárek pro ženu ke 40. narozeninám

Ne každá žena slaví 40. narozeniny s úsměvem, některé z nich už mají pocit, že s tímto věkem veškerá zábava končí. Opak je pravdou! 40leté ženy už se na svět dívají trochu jinak, velkou péči dávají hlavně domácnosti a své rodině, ale život si stále chtějí užívat. Toto jubileum si žádá vkusný, a přitom luxusní šperk, který žena ve zralém věku mnohdy ocení víc než kuchyňského robota či novou troubu. Darujte jí ke 40. narozeninám přepychový diamantový náhrdelník z bílého zlata nebo skvostné náušnice s výrazným středovým drahokamem.

     
 
  Náhrdelník L026 s brilianty

Náušnice L091 z bílého a růžového zlata s brilianty

Kromě šperku to dále může být:

 • Let balonem – s adrenalinovými zážitky opatrně, ovšem let balónem, ten si nechá líbit žena i v 50 letech.
 • Oblíbený parfém ­– žena ve 40 letech už nejspíš našla tu svou oblíbenou vůni. Co takhle doplnit její zásoby?
 • Wellness víkend – dopřejte jí zasloužený odpočinek, třeba v některém z luxusních spa resortů v Rakousku či na Slovensku.

 

Dárek pro ženu k 50. narozeninám

Vybrat dárek pro ženu k 50. narozeninám se může zdát jako oříšek – za 50 let života už nejspíš všechno má, bydlení si zvelebovat už nepotřebuje, do sbírky šperků už si za ta léta nastřádala spoustu krásných kousků, co víc si tedy může přát? Zdání klame, ve skutečnosti ji novým šperkem dáte najevo, že po padesátce už se život rozhodně nemusí točit pouze kolem zahrádky či domácích prací. Co třeba třpytivý řetízek s diamantovým přívěskem, který jemně zkrášlí její dekolt?

 

 
 

Náhrdelník L043 ze žlutého zlata s brilianty

Náhrdelník L001 v bílém zlatě s briliantem

Kromě šperku to dále může být:

 • Vyhlídkový let nad oblíbeným městem – ukažte ji shora město, kam se stále ráda vrací.
 • Kurz vaření – žena v 50 letech vařit dozajista umí, ale vsadíme se, že do no nových receptů se moc často nepouští. Dejte ji prostřednictvím kurzu vaření příležitost proniknout do tajů indické či thajské kuchyně.
 • Proměna image v salonu – nový sestřih, svěží pleť, konzultace se stylistou. Která padesátiletá žena by se během jednoho dne nechtěla cítit o deset let mladší?

 

Dárek pro ženu k 60. narozeninám

Pokud vybíráte dárek pro ženu ve svém okolí, která brzy dovrší 60 let, pak honem rychle zapomeňte na praktické dárky jako papuče, doplňky stravy či krémy pro úlevu od bolesti. Pokud totiž žena při příležitosti 60. narozenin po něčem netouží, tak po věcech, které ji připomenou její věk. I přes možné začínající neduhy si chce připadat stále potřebná, krásná a plná života. Dejte jí k tomu příležitost třeba právě úchvatným prstenem s dominantním akvamarínem. Pokud se jedná o vaši ženu, pak ji prostřednictvím personalizovaného přívěsku připomeňte den vašeho seznámení či svatby.

     
 
  Prsten L018 s akvamarínem a brilianty

Přívěsek L078 z růžového zlata s briliantem a rytinou

Kromě šperku to dále může být:

 • Eurovíkend – čím je člověk starší, tím méně rád cestuje. Víkendový výlet do Paříže, Benátek či Budapešti si však nenechá ujít žádná žena, které zdraví ještě dobře slouží.
 • Kabelka – kvalitní (kožená) kabelka, do které se vejde vše, co žena v letech potřebuje. Navíc kabelek není nikdy dost.
 • Let balónem – protože v 60 letech už dost možná nechce další věci, ale spíše zážitky, kterých v tomto věku chce nastřádat co nejvíce.

 

       

Navštivte pobočky Rýdl

 
     

 

VYBRAT DÁREK

Přečtěte si také: