Každá žena se chce alespoň jednou v životě cítit jako princezna. Potíž s dnešním světem je ta, že princezny existují, až na výjimky jen v pohádkách a styl teď udává někdo úplně jiný, kdo má do vznešeného chování budoucích královen někdy hodně daleko. O kom je řeč?

Každá žena se chce alespoň jednou v životě cítit jako princezna. Potíž s dnešním světem je ta, že princezny existují, až na výjimky jen v pohádkách a styl teď udává někdo úplně jiný, kdo má do vznešeného chování budoucích královen někdy hodně daleko. O kom je řeč? Přece o celebritách!

Jsou známé i neznámé, lačnící po slávě, toužící po soukromí, bohaté i chudé, talentované i ztřeštěné. Jsou jako my. S jedinou výjimkou. Téměř každá obyčejná žena by chtěla být jako ony. Mít jejich peníze, krásu, slávu a styl. A v jednom bodě, jednou za život se jim dívka či žena může přiblížit. Jak a kdy? Přece v době zásnub. Tedy pokud se nastávající manžel inspiruje stylem hvězdných páru a jejich zásnubními prsteny, které jsou v mnoha případech překrásné a pozornost si určitě zaslouží.

Když tedy řeč příjde na zásnuby herců, zpěváků, politiků nebo společensky aktivních lidí a jejich zásnubní prsteny, můžete si být jisti, že to bude samý diamant, zlatem a stříbrem se nebude šetřit a prym bude hrát originální, a přitom klasický a nadčasový styl, který snad mnohem více než současníci ocení až generace budoucí. A protože diamanty jsou nejlepším přítelem ženy a hlavně jsou večné a to nejen v případě zásnubních prstenů, začneme u nich. Diamanty jsou lesklé a blyštivé, přitahují pozornost, jsou symbolem vysokého postavení, jsou krásné a neomrzí se.

Není tedy divu, že po zásnubním prstenu s diamantem sáhnul princ Filip, manžel královny Alžběty II, John Fitzgerald Kennedy v případě své krásné ženy Jacqueline a její žádosti o ruku, nebo například princ William, když o ruku žádal Kate Middleton. Právě ona a také matka jejího manžela, princezna Diana, se mohou pyšnit zásnubním prstenem s modrým safírem. Snad to bylo velké překvapení a snad to budoucí princezna čekala, jediné s čím v případě zásnubního prstenu nepočítala, byla velikost vsazeného safíru.