Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Zásnubní prsteny celebrit: Jaký je ten nejkrásnější?

Jsou okázalé, třpytivé a jejich cena se pohybuje v astronomických částkách. Podívejte se s námi na ty nejtřpytivější zásnubní prsteny, které září široko daleko na hollywodském bulváru i v královských palácích.

celý článek

Svatební plánovač Rýdl ke stažení

Snad žádnému jinému dni nevěnujeme tolik pozornosti a příprav jako tomu svatebnímu. Spousta lidí se vám dokonce přizná, že plánování svatby považují za svůj největší životní projekt. Abychom vám tento krásný úkol co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás přehledný svatební plánovač, díky němuž na nic nezapomenete. A dokonce si ho můžete stáhnout i v PDF verzi!

celý článek

Romantická svatba v přírodě: Jak na ni?

Říct si své „ano“ v objetí přírody je dnes pro snoubence stále oblíbenější volbou. Inspirujte se naším malým průvodcem, jak takovou svatbu zorganizovat a užijte si svůj den „D“ v uvolněném duchu.  

celý článek

29 romantických i úsměvných citátů o manželství

Manželství je jen natolik krásné, jaké si ho uděláte. Recept na to šťastné vám bohužel nedáme, ale ukážeme vám, co si o tomto významném životním milníku myslí slavní spisovatelé, filozofové či básníci. Přinášíme vám výčet nejkrásnějších citátů o manželství, v nichž dost možná najdete všechny odpovědi, které hledáte.

celý článek
© 2020, Rýdl