Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Druhy diamantů: Znáte černé, růžové a modré diamanty?

Diamanty, jedny z nejvzácnějších nerostů, přitahují pozornost samy o sobě. Ještě více rozruchu ale způsobují barevné diamanty. Na trhu totiž najdete kromě těch bezbarvých či žlutých také černé, růžové nebo modré diamanty, které často stojí nemalé jmění. Jsou ale tyto diamanty opravdu přírodní? A na co si při jejich koupi dát pozor?

celý článek

Chcete být originální? Vyberte si netradiční snubní prsteny

Máte pár měsíců do svatby a jste milovníci originality? Pak se své touhy po neotřelých věcech nevzdávejte ani při výběru snubních prstenů. Přinášíme vám tipy na netradiční snubní prsteny, díky kterým snadno vybočíte ze zajetých kolejí.  

celý článek

Dětské náušnice – kdy je poprvé pořídit a jaké vybrat?

První dětské náušnice jsou pro malé holčičky velkým životním milníkem. Zároveň představují perfektní dárek k narození či křtinám miminka. Zajímá vás, kdy je ideální čas na propíchnutí oušek, nebo už dokonce vybíráte první náušničky pro malou princeznu, či novorozené miminko? Poradíme vám, jak a podle čeho dětské náušnice vybírat.

celý článek

Plesová sezóna zahájena! Jaké šaty a šperky na ples zvolit?

Svátky utekly jako voda a nás pomalu ale jistě čeká další kouzelné období, období plesů. Chystáte se letos na ples a chcete být zase o něco půvabnější? Máme pro vás několik tipů, jak se vyznat v plesovém dresscodu a vybrat si šaty i šperky, v kterých zazáříte.

celý článek
© 2020, Rýdl