Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Svatební šperky: Jak vybrat ty správné?

Víte, co je skvělého na špercích, které si vezmete ve svůj svatební den? Kromě toho, že na vás zanechají dotek luxusu a ještě více vás rozzáří, třeba i to, že na rozdíl od svatebních šatů je unosíte i po svatbě. Prozradíme vám, jak a podle čeho si vybrat svatební šperky, aby dokonale ladily k vašim svatebním šatům a zároveň se hodily i na běžné nošení.

celý článek

Ztráta snubního prstenu: Co s tím?

Vzpomínky ze svatby možná jednou odezní, ale snubní prsten na ruce vám ten jedinečný den bude připomínat už navždy. Alespoň v ideálním světě. V tom reálném se totiž běžně stává, že jeden z novomanželů svůj snubní prsten ztratí, a to třeba přímo na svatební cestě. Potkala tato nemilá situace i vás? Zhluboka se nadechněte a přečtěte si, co ztráta snubního prstenu znamená a jak ji řešit.

celý článek

Co si nechat vyrýt na snubní prsten?

Svatba se kvapem blíží a přestože jste narazili na stovky krásných snubních prstenů, stále máte pocit, že jim něco chybí. Stačí přitom jemná rytina a ve snubním prstenu se rázem promítne osobnost a duše svého nositele. Že netušíte, čím vším můžete svůj snubní prsten ozdobit? Inspirujte se našimi tipy a nápady, které budou vašim snubním prstenům skutečně slušet.

celý článek

Jak naplánovat svatbu v 10 krocích a na nic důležitého nezapomenout?

O tom, že plánování svatby je krásné, rozhodně nepochybujeme. Může být ale také dost vysilující a časově náročné, z čehož těží třeba právě svatební agentury. Pravdou zůstává, že k naplánování své vysněné svatby vám postačí jen a chuť, čas, dávka nadšení a náš praktický průvodce, díky kterému na nic důležitého nezapomenete. Hurá, jde se plánovat!

celý článek
© 2019, Rýdl