Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Zamilujte si šperky inspirované podzimem

Podzim je období mnoha tváří – zatímco jeden den nás uchvátí svou hravostí a pestrostí, jiný nám nastaví svou pochmurnou a smutnou tvář. Pokud však toto období zkrášlíte těmi správnými šperky, pošmournost se rázem promění v každodenní radost a úsměvy. Inspirujte se našimi tipy a podívejte se, s jakými šperky na podzim zazáříte.

celý článek

Romantička nebo klasička? Vyberte ten správný zásnubní prsten

Čeho se muži před zásnubami nejvíce obávají? Svolení rodičů? Kdepak. Nejvíce je tíží výběr zásnubního prstýnku. Avšak k tomu, abyste vybrali prsten, jímž se své ženě dokonale trefíte do vkusu, bohatě postačí vědět, jaká je.

celý článek

Nechte si vyrobit šperk vašich snů

Jak své drahé polovičce učarovat? Osvědčeným a spolehlivým prostředkem je originální šperk. Dokonalý šperk se stává součástí charismatu majitele, podtrhuje osobnost a zdůrazňuje individualitu. Takový šperk nekoupíte v žádném obchodě, byť by zastupoval sebeprestižnější značky. Takový šperk umí vyrobit pouze mistr šperkař podle představy zákazníka.

celý článek

Zlato, platina, palladium. Jak šperkaři pracují s drahými kovy?

Šperk a šperkařství. Řemeslo staré jako lidstvo samo. Archeologické artefakty dokazují, že první šperky krášlily už před dávnými 130 tisíci lety neandrtálce. Jako materiál sloužilo vše, co nabídla příroda. Nicméně o skutečném šperkařství můžeme hovořit až se schopností lidstva zpracovávat kovy.

celý článek
© 2019, Rýdl