Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Jak zjistit velikost zásnubního prstenu?

Muži, kteří se chystají vyslovit před svou milovanou dívkou, to vůbec nemají jednoduché. Vybrat totiž krásný a zároveň dokonale padnoucí zásnubní prsten vyžaduje spoustu úsilí a plánování. Abychom vám přípravu na zásnuby ulehčili, sepsali jsme pro vás několik osvědčeních tipů, díky nimž snadno zjistíte správnou velikost prstenu a dočkáte se tak jedinečného momentu radosti.

celý článek

Nejlepší dárek pro ženu k narození dítěte? Vsaďte na šperk

Příchod miminka na svět je událost, která si zaslouží zpečetit něčím výjimečným. A čím jiným obdarovat novopečenou maminku než právě krásným a kvalitním šperkem, v němž se snoubí štěstí, radost i vděk? Prozradíme vám, podle čeho a jaký šperk k narození dítěte vybrat, aby dotyčnou potěšil a doprovázel ji po celý život.

celý článek

Zamilujte si šperky inspirované podzimem

Podzim je období mnoha tváří – zatímco jeden den nás uchvátí svou hravostí a pestrostí, jiný nám nastaví svou pochmurnou a smutnou tvář. Pokud však toto období zkrášlíte těmi správnými šperky, pošmournost se rázem promění v každodenní radost a úsměvy. Inspirujte se našimi tipy a podívejte se, s jakými šperky na podzim zazáříte.

celý článek

Romantička nebo klasička? Vyberte ten správný zásnubní prsten

Čeho se muži před zásnubami nejvíce obávají? Svolení rodičů? Kdepak. Nejvíce je tíží výběr zásnubního prstýnku. Avšak k tomu, abyste vybrali prsten, jímž se své ženě dokonale trefíte do vkusu, bohatě postačí vědět, jaká je.

celý článek
© 2019, Rýdl