Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Tipy na dárky ke dni matek, které opravdu potěší

Blíží se den, kdy si všechny maminky zaslouží velkou pozornost a ocenění za veškerou péči a lásku. Den matek letos oslavíme v neděli 10. května a pokud pro tu svou ještě nemáte vymyšlený dárek, inspirujte se v našem článku. Věříme, že už jen to, že si vzpomenete, ji potěší.

celý článek

Prsteny Cartier – luxus, který si u nás můžete dovolit

Když se řekne Cartier, srdce spousty žen poskočí touhou. Pánům se ale při pomyšlení, kolik by za takový šperk museli zaplatit, srdce spíše zastaví. Jedno je však jisté – prsteny francouzské značky Cartier jsou symbolem luxusu a známkou dobrého vkusu. Rádi byste si některý z ikonických modelů, které dobyly svět, pořídili i vy? Pak čtěte dále.

celý článek

Aktuální situace ohledně rytin: Plánujete letos svatbu a ještě nevíte přesné datum?

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu dění okolo koronaviru jsme se pro vás rozhodli sepsat krátký článek, který se týká objednávek a rytin do vašich snubních prstýnků. Vzhledem k tomu, že se tato situace dotkla mnoha z vás, pokusíme se pro vás najít vždy to nejlepší možné řešení.  

celý článek

Tanzanit – jeden z nejkrásnějších modrých kamenů

Líbí se vám modré drahokamy? Pak vás zcela jistě osloví tanzanit – jeden z nejúžasnějších a nejvzácnějších kamenů současnosti. Za jeho objevení vděčíme domorodým obyvatelům Tanzánie a také společnosti Tiffany & Co., která ho později uznala jako drahokam a proslavila jej po celém světě. V článku se dozvíte vše, co by vás o tanzanitu mohlo zajímat.

celý článek
© 2020, Rýdl