Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Silvestr 2018: Vylaďte svůj outfit k dokonalosti pomocí šperků

Silvestr – čas bujarých oslav, ohňostrojů, zářivých outfitů a oslnivých šperků. Netušíte, co si letos obléci a jak to „něco“ završit správnými šperky? Inspirujte se našimi tipy a vstupte do nového roku stylově.

celý článek

Náušnice jako základ šperkovnice. Které v ní nesmí chybět?

Dříve byly náušnice především známkou společenského postavení, dnes už si bez nich kdejaká žena připadá jako nahá. Máte to stejně? Pak vás asi nepřekvapí, že namísto změti náušnic se vyplatí mít jen pár nadčasových kousků pro každou příležitost. Které to jsou?

celý článek

Tipy na vánoční dárky 2018: Po čem ženy touží?

A po roce jsou tu opět – Vánoce. Čas zdobení, pečení… a také čas, kdy si zas a znovu lámeme hlavu s tím, jaké vánoční dárky koupit ženám ve svém okolí. Co je potěší? Co rozzáří jejich oči? Inspirujte se našimi tipy a vyřešte letos dárky pro svou ženu, přítelkyni i maminku včas.

celý článek

Žádost o ruku: Kdy, kde a jak?

Téměř každá žena si v hlavě alespoň jednou představovala dokonalé zásnuby. A zatímco v živých barvách snila o místě a o tom, v jakých šatech zrovna bude, když nastane onen jedinečný okamžik, muž ani zdaleka nevěděl, kdy a kde se zásnubním prstenem pokleknout. Cítíte to stejně? Pak s námi nahlédněte do ženské mysli a načerpejte inspiraci a tipy, jak žádost o ruku pojmout.

celý článek
© 2019, Rýdl