Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Jak nejlépe zkombinovat snubní a zásnubní prsten?

Zatímco některé ženy svůj zásnubní prsten po svatbě odloží a na odiv dávají pouze snubní, jiné se rozhodnou z nich vytvořit dokonalý pár a nosí oba najednou. V takovém případě je třeba držet se určitých pravidel a při výběru snubního prstenu myslet na to, aby spolu oba prsteny hezky ladily. Zajímá vás, jak toho docílit? Inspirujte se našimi tipy.

celý článek

Nejkrásnější svatby celebrit roku 2018

Jsou velkolepé, do posledního detailu vyladěné a způsobují rozruch. Svatby celebrit. I v roce 2018 se několik takových odehrálo a byl by hřích se s vámi o ně nepodělit.

celý článek

Vyznejte se ve stylech zásnubních prstenů

Zdá se vám, že stylů zásnubních prstenů je příliš a že se v nich tak trochu ztrácíte? Pak nahlédněte do našeho malého průvodce, díky kterému se v nejčastějších stylech i designech zásnubních prstenů dokonale zorientujete.

celý článek

6 nejkrásnějších míst na svatbu v Česku

Dokonalá svatba začíná výběrem dokonalého svatebního místa. Právě to ovlivní výslednou atmosféru i styl vašeho svatebního dne. V dnešní době už se navíc nemusíte držet zkrátka a svůj den D můžete prožít na eko statku, uprostřed vinic či v zahradách přepychového zámku. Nebo v jednom ze šesti nejkrásnějších svatebních míst v Česku, o které se s vámi podělíme v dnešním článku.

celý článek
© 2019, Rýdl