Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Svatební dodavatelé: Jak vybrat svatebního fotografa, dort i DJ?

Datum i místo svatby už máte vybrané, teď stojíte před výběrem svatebních dodavatelů a nevíte, kde začít? Přečtěte si našeho malého průvodce, který vám prozradí, kde ideální svatební dodavatele hledat a na jaké detaily se zaměřit.

celý článek

Přívěsky s medailonkem jako originální dárek k výročí i k narozeninám

Poohlížíte se po jedinečném dárku pro svou partnerku, maminku nebo babičku? Vyberte jí šperk, který má nápad a do něhož můžete dát kousek sebe. V záplavě minimalistických šperků se možná zdá, že přívěsky s medailonkem jsou pasé. Přívěskům, které ukrývají příběh či vzpomínky, se však nic nevyrovná.

celý článek

8 nejkrásnějších míst na svatbu v Praze

Romantická panoramata, historické budovy a špičkové služby. Praha zkrátka splňuje vše, co si jen pro svůj svatební den můžete přát. Navíc se pyšní širokým výběrem hotelů, parků i zámků, kde vám uspořádají ten nejkrásnější svatební den. Těchto 8 mimořádných míst vám představíme níže v článku.

celý článek

Diamantová svatba: Kdo ji plánuje a bez čeho se neobejde?

Neuvěřitelných 60 let strávených bok po boku. To jsou tisíce společně strávených chvil i zážitků dvou lidí. Chvil dobrých i špatných. A není lepší způsob, jak tohle jedinečné jubileum oslavit než ve společnosti těch nejbližších. Příprava diamantové svatby bývá zpravidla v rukou dětí a vnoučat. Provedeme vás plánováním diamantové svatby od A do Z tak, aby byla stejně nezapomenutelná jako ta před 60 lety.

celý článek
© 2020, Rýdl