Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Tipy na dárky k Valentýnu a jak ho letos oslavit

Valentýn se blíží, a přestože k tomu, abychom někomu dokázali svou lásku, nepotřebujeme speciální datum, jde o vcelku milou příležitost, jak si udělat hezký den. Tak proč ji nevyužít? Přinášíme vám 7 obyčejných i neobyčejných tipů, jak letos Valentýna oslavit a jakými dárky se vzájemně potěšit.

celý článek

Šperky Rýdl slaví 20 let. Díky vám!

Silvestr je sice za námi, oslavy však ještě nekončí. Otáčíme první stránku kalendáře a se vší pokorou a radostí oznamujeme, že je tomu přesně 20 let od vzniku značky Rýdl. A kdy jindy se s vámi podělit o příběh jednoho mladého zlatníka než právě dnes? I vy jste jeho součástí, tak neváhejte, uvařte si kávu a přečtěte si, jak jsme společně ušli takový kus cesty.

celý článek

Silvestr 2018: Vylaďte svůj outfit k dokonalosti pomocí šperků

Silvestr – čas bujarých oslav, ohňostrojů, zářivých outfitů a oslnivých šperků. Netušíte, co si letos obléci a jak to „něco“ završit správnými šperky? Inspirujte se našimi tipy a vstupte do nového roku stylově.

celý článek

Náušnice jako základ šperkovnice. Které v ní nesmí chybět?

Dříve byly náušnice především známkou společenského postavení, dnes už si bez nich kdejaká žena připadá jako nahá. Máte to stejně? Pak vás asi nepřekvapí, že namísto změti náušnic se vyplatí mít jen pár nadčasových kousků pro každou příležitost. Které to jsou?

celý článek
© 2019, Rýdl