Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Svatební koordinátorka ušetří čas i nervy. Vyplatí se i vám?

Víte, co je snem každé nevěsty? Užít si svůj svatební den naplno. To se ale často podaří jen v případě, že jde vše podle plánu, nevěsta se nestresuje a nemusí myslet na stovku věcí. Naštěstí existují svatební koordinátorky, které na svatbách často nebývají vidět, ale právě díky nim to na nich běží jako po másle. Pomůže svatební koordinátorka i vám? A kolik za její služby zaplatíte?

celý článek

Profily snubních prstenů – jak se liší a které vybrat?

Při výběru snubních prstenů je důležitý nejen jejich vzhled a velikost, ale také typ obroučky. Právě profil snubního prstenu se podílí na tom, jak dobře vám prsten sedí a zda se vám pohodlně nosí.  V následujícím článku vám představíme základní profily snubních prstenů, rozdíly mezi nimi a poradíme, podle čeho je vybírat.

celý článek

Svatba bez dětí? Zjistěte, jak ji řešit i oznámit

Děti na svatbě, často diskutované téma, v němž se zpravidla střetávají názory rodičů a bezdětných snoubenců. První tábor si většinou svatbu bez dětí nedokáže představit, druhý zase horoucně přemýšlí, jak přátelům svatbu pro dospělé citlivě oznámit. Je to i váš případ? Přečtěte si, jak se k situaci postavit a vyjít z ní co nejlépe.

celý článek

Jak napsat svatební slib krok za krokem

Novomanželé si při obřadu zamilovaně hledí do očí a do několika srdceryvných vět shrnou všechny své city. Není zkrátka nic hezčího než osobitý svatební slib. Jenže shrnout vše, co máte na srdci na papír, může být složitější, než se zdá. Máme pro vás návod, se kterým to hravě zvládnete.

celý článek
© 2020, Rýdl