Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Vánoční dárky 2019: Jaké letos udělají radost ženám a jaké mužům?

Vánoce – svátky klidu a míru. Mnohdy bohužel jen do té doby, než přijde řada na vánoční dárky pro naše blízké, jejichž výběr často necháváme na poslední chvíli. Jejich opravdové kouzlo ovšem spočívá v tom, když je vybíráme s láskou a nadšením. Pokud stále netušíte, jaké dárky letos potěší manželky, maminky, kamarádky i partnery, inspirujte se našimi tipy.  

celý článek

Náušnice z bílého zlata vs. stříbrné náušnice. Které vítězí?

Ať už si vybíráte nové náušnice pro sebe, nebo se poohlížíte po krásných náušnicích, které chcete ženě darovat jako dárek k blížícím se Vánocům, nejspíš čelíte zásadní otázce: Zvolit raději stříbrné náušnice, nebo náušnice z bílého zlata? Abychom vám tento oříšek pomohli rozlousknout, přinášíme vám srovnání dvou nejčastěji používaných zlatnických materiálů.

celý článek

Perlové náušnice jako symbol elegance. Už nějaké máte?

Jen málokterý šperk dokáže být tak nadčasový jako perly. Pokud si potrpíte na elegantní a decentní šperky, základem vaší šperkovnice by bezesporu měly být perlové náušnice. Hodí se téměř ke všem příležitostem, zároveň však dokonale podtrhnou ženský půvab. Přinášíme vám několik tipů, jak perlové náušnice vybírat i kombinovat.

celý článek

Pohádková svatba v zimě: Jak na ni?

Z hlediska ročního období stále převládají svatby v létě. A přitom zimní svatby mají své kouzlo a mnohdy vás překvapí, jak nádherné mohou být. Svatební šaty splývající se zasněženou krajinou, vůně jehličí, svařáku a atmosféra jako z pohádky o Popelce. Jak vytěžit ze zimní svatby maximum a co zohlednit při jejím plánování?  

celý článek
© 2020, Rýdl