Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Dárek k promoci: Jak nejlépe odměnit čerstvého absolventa?

Máte ve svém okolí někoho blízkého, kdo se brzy stane magistrem, inženýrem, ba dokonce doktorem? Pak vás zcela jistě čeká akademická událost jménem promoce, která je společenským završením vysokoškolského studia. Netušíte, jakým dárkem absolventa za probdělé noci odměnit? Využijte naše tipy.

celý článek

6 TOP destinací, kam vyrazit na svatební cestu

Svatební přípravy jsou mnohdy náročné, a tak není divu, že poté co si navléknete snubní prsteny a řeknete svá ano, těšíte se na zasloužené líbánky. Jenže, kam vyrazit, aby byly opravdu výjimečné a speciální? Máme pro vás 6 tipů na destinace, kde si svatební cestu užijí romantici i dobrodruzi.  

celý článek

Tipy na dárky ke křtinám

Čeká vás významná událost, jako je křest miminka? Pak nejspíš přemýšlíte, jaký dárek byste měli do kolébky přinést. O to více, stáváte-li se kmotrou nebo kmotrem. V našem článku najdete tipy, které vám výběr prvních dárků pro novorozené děťátko usnadní.

celý článek

Tajná svatba – ano nebo ne?

Důvodů, proč se páry rozhodnou vzít tzv.  „na tajňačku“ je hned několik. Buď chtějí ušetřit, vzít se v zahraničí, nebo se jim představa velké svatby se spoustou hostů zkrátka příčí. Co dalšího partnery k tajné svatbě vede a v čem tkví její výhody a nevýhody?

celý článek
© 2020, Rýdl