Celkem / 0 Kč
cz sk

Nechte se provést světem šperků

Nechte se provést světem šperků od blyštivých kamínků až po vzácné klenoty. Nahlédněte s námi do tajů šperkařského řemesla a inspirujte se množstvím zajímavých tipů, jak šperky správně darovat i vybrat.

 

Tipy na vánoční dárky 2018: Po čem ženy touží?

A po roce jsou tu opět – Vánoce. Čas zdobení, pečení… a také čas, kdy si zas a znovu lámeme hlavu s tím, jaké vánoční dárky koupit ženám ve svém okolí. Co je potěší? Co rozzáří jejich oči? Inspirujte se našimi tipy a vyřešte letos dárky pro svou ženu, přítelkyni i maminku včas.

celý článek

Žádost o ruku: Kdy, kde a jak?

Téměř každá žena si v hlavě alespoň jednou představovala dokonalé zásnuby. A zatímco v živých barvách snila o místě a o tom, v jakých šatech zrovna bude, když nastane onen jedinečný okamžik, muž ani zdaleka nevěděl, kdy a kde se zásnubním prstenem pokleknout. Cítíte to stejně? Pak s námi nahlédněte do ženské mysli a načerpejte inspiraci a tipy, jak žádost o ruku pojmout.

celý článek

Jak zjistit velikost zásnubního prstenu?

Muži, kteří se chystají vyslovit před svou milovanou dívkou, to vůbec nemají jednoduché. Vybrat totiž krásný a zároveň dokonale padnoucí zásnubní prsten vyžaduje spoustu úsilí a plánování. Abychom vám přípravu na zásnuby ulehčili, sepsali jsme pro vás několik osvědčeních tipů, díky nimž snadno zjistíte správnou velikost prstenu a dočkáte se tak jedinečného momentu radosti.

celý článek

Nejlepší dárek pro ženu k narození dítěte? Vsaďte na šperk

Příchod miminka na svět je událost, která si zaslouží zpečetit něčím výjimečným. A čím jiným obdarovat novopečenou maminku než právě krásným a kvalitním šperkem, v němž se snoubí štěstí, radost i vděk? Prozradíme vám, podle čeho a jaký šperk k narození dítěte vybrat, aby dotyčnou potěšil a doprovázel ji po celý život.

celý článek
© 2019, Rýdl